2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله حتما

من چند وقت بود از سینه م ترشح زرد میومد چند روز پیش دیدم یه کم خون میاد، رفتم سونو گفت فعلا چیزی دیده نمیشه تو مجرای شیری، فقط ترشح داره توش ، باید یه ماه دیگه دوباره سونو بدی که اگر پاپیلوما باشه دیده بشه ، دکترم آنتی بیوتیک داده.خیلی میترسم شما اطلاعی داری راجع ب این موضوع

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
2728
من چند وقت بود از سینه م ترشح زرد میومد چند روز پیش دیدم یه کم خون میاد، رفتم سونو گفت فعلا چیزی دید ...

حتماً توی تلگرام عضو شو

عموماً برای ترشح زیر ۴۰ سال اول آنتی بیوتیک میدن اگر قطع نشد ماموگرافی مینویسن شما چند سالته؟

حتماً توی تلگرام عضو شو عموماً برای ترشح زیر ۴۰ سال اول آنتی بیوتیک میدن اگر قطع نشد ماموگرافی مینو ...

۳۰ سال

گفت توکوگرافی میکنم اون مجرا رو، انگار یه ماده تزریق میکنن و عکسبرداری 

ب نظرت خطرناکه؟

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
من چند وقت بود از سینه م ترشح زرد میومد چند روز پیش دیدم یه کم خون میاد، رفتم سونو گفت فعلا چیزی دید ...

حتماً چندتا جراح خوب برو به یک نفر اکتفا نکن تا خیالت راحت بشه

گاهی توی سونو چیزی دیده نمیشه ولی توی مامو قابل رویته

انشالا با مصرف آنتی بیوتیک ترشح قطع میشه عزیزم نگران نباش

۳۰ سال گفت توکوگرافی میکنم اون مجرا رو، انگار یه ماده تزریق میکنن و عکسبرداری  ب نظرت خطرناکه ...

هر ترشحی خطرناک نیست نه

مخصوصا اینکه توی سونوت چیزی هم مشاهده نشده

چون زود پیگیر شدی همه چی تحت کنترله نگران نباش

2740
حتماً چندتا جراح خوب برو به یک نفر اکتفا نکن تا خیالت راحت بشه گاهی توی سونو چیزی دیده نمیشه ولی تو ...

شهر ما کلا ۴ تا جراح دارع، فقط همین یکی توشون خوبه

ترشحات زرد رنگ میتونه نشانه عفونت باشه مثلا؟ که آنتی بیوتیک میدن

خوبه که پیش دکتر خوب رفتی بله ترشح زرد میتونه دلایل مختلف داشته باشه

دکتر گفت شاید خونی که اومده در اثر ضربه بوده 

امیدوارم همینجوری باشه

الانم از شدت استرس همون خوابم نبرده 

دکتر گفت شاید خونی که اومده در اثر ضربه بوده  امیدوارم همینجوری باشه الانم از شدت استرس همون ...

فکرای بدو از خودت دور کن

انشالا که چیزی نیست 

فقط پیگیر باش و هوشیار

توکلت بخدا باشه

فکرای بدو از خودت دور کن انشالا که چیزی نیست  فقط پیگیر باش و هوشیار توکلت بخدا باشه

انشالله

ممنون که وقت گذاشتی و جواب دادی

همیشه سلامت باشی