2737
2734

وی نی نی سایت را ترک کرده و با سنی زیاد از اتاق فرار کرده و به سمت هال پذیرایی میرود و درکنار پدر مادرش میخوابد تا از جن دور بماند و فردا صبح با خیالی راحت سالم و صحیح و زنده از خواب بیدار شود🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

{عاشق تاپیک های ترسناک و پاترهدی} با من زیاد بحث نکنید تو تاپیک ها حوصله خون و خونریزی و سر کله زدن با آدمای نفهم رو ندارم❌ به امضامم گیر نده. امضام هیچ ربطی به تو نداره فضول جانِ مَن!😊

شب همگی بخیر

{عاشق تاپیک های ترسناک و پاترهدی} با من زیاد بحث نکنید تو تاپیک ها حوصله خون و خونریزی و سر کله زدن با آدمای نفهم رو ندارم❌ به امضامم گیر نده. امضام هیچ ربطی به تو نداره فضول جانِ مَن!😊

خوبی  

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

و غافل ازاینکه پیرزن با موهای قرمز کاملا ژولیده توهال منتظر وی بود تا اورا سفت دراغوش بگیرد

گاهی اوقات دادن شانس دوباره ب کسی مانند دادن یک گلوله اضافه ب اوست،برای اینکه بار اول نتونست تورا خوب هدف بگیره
😐😐😐

پوکر شدن داشت😐؟

و غافل ازاینکه پیرزن با موهای قرمز کاملا ژولیده توهال منتظر وی بود تا اورا سفت دراغوش بگیرد

یا خداااااا

2738