2733
2734
عنوان

شوهرم گفت باهات خرید نمیام چون زشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 87106 بازدید | 389 پست
اروپاس مگه چقد همه چیو دوبرابر  گفتی

من ی لحظه پشمام فر خورد ریخت..با حرف شما گذاشتمشون سرجاشون.فک کردم من از قیمتا بیخبرم😂😂

من آدمی نیستم که نادان ها رو مجبور به سکوت کنم! اتفاقا میذارم حرف بزنن تا بتونم سبک مغزها رو تشخیص بدم!  ✌                    بسته ب شخصیتت نظر میدی🤌
اخه پول نباشه چطوری برسه به خودش  الان کراتین پیش شخص معتبر بری که فردا بدبخت نشی و موهات نریز ...

یه اتو که میتونه بکشه برای دل خودشو و شوهرش یه حجم گیری که میتونه بکنه یه گلاب که میتونه بزنه به صورتش اینهمه ماسک های خانگی ،میتونه استفاده کنه که 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من صدبار جلو نامزدم چند سال پیش ک خیلی خام و نااگاه بودم شکست نفسی کردم از خودم اون فکر میکنی چیکار ...

عزیزم من نگفتم ک شوهرش چ ادم خوبی بوده بعضی وقتا ادم خودشم کاری میکنه ک مورد تمسخر قرار بگیره شوهر شما ادم با فهمی بوده ایشالا خوشبختشی ولی واس همه ی نسخع نپیچ چون شوهر شما با شعور بوده دلیل نمیشه بقیه هم درک داشته باشن اینکه میگم خودت بیشتر اوقات تصمیم میگیری چه جوری باهات رفتار بشه فقط مختص ب زندگی مشترک نیس تو همه روابط اینجوریه من خودم قبلا حالا دوس ندارم اینجا توضیح بدم ولی شخصیتمو جوری تغییر دارم کسی جرعت نداره ب من چیزی بگه واس خودم ارزش قائلم گفتم ب نکته خوبی اشارع کرده ک شاید دلیل بر این داشته ک شوهرش نفهم شده شایدم از اول بیشعور بوده😐(با احترام)

🌼از عجایب نی نی سایت:🌼😁طرف تایپیک زده؛ سلام خانما دیشب خواب دیدم شوهرم داره بهم خیانت میکنه، اسم زنه هم سارا بود، تو خواب دست تو دست هم خوش بودن و ظاهرا زنه هم حامله بود  با یه حالی از خواب بیدار شدم. بگید چکار کنم؟ دارم دیوونه میشم... حتی می ترسم بخوابم!و اما جواب نی نی سایتی های غیور همیشه در صحنه:۱_خوابت رو دانلود کن بزار جلوش بگو این چه وضعشه خائن.۲- ببین دانلود فایده نداره، باید از خوابت اسکرین شات بگیری. عکسش رو داشته باش سند باشه.۳- عکس؟ کو!کو!۴- بز.بز .۵- ببین امشب تو خواب با مامور برو سراغشون.۶- من میگم نخواب تا اونا هم همو نبین.     ۷- نفهمیدی چطوری حامله شده؟۸- بچه داری؟ ببین فقط طلاق. ۹_من شماره سه هستم، اگر عکسش رو نمی زاری تا گزارش بزنم.۱۰_ با اجازه اسی بیاید تاپیک آخر من.۱۱- نی نی یار ۵ هنوز کسی بهم توهین نکرده، تاپیک ببند یه وقت توهین نکنند بهم. ۱۲_تو چندسالته اون چندسالشه.۱۳_ دوستان اگر تاپیک پربازدید شد برام یه صلوات بفرستید مشکلم حل بشه.۱۴_ب خاطر همینه دوست ندارم ازدواج کنم.۱۵_بچه برا چی آوردی از این شازده.۱۶_ب روش نیار قشنگ با سیاست کاری کن خونه ب نامت کنه ،کلی طلا جمع کن بعد طلاق ۱۷_خانما تو تاپیک مرد هست ادب رعایت شود.۱۸_یکی منو لایک کنه بعدا بیام بخونم الان خوابم میاد. 

عزیزم شما ک پرستاری باید تا میشه بزنی تو سرش ک من کار دارم اصن خودت سطح پایین نگیر خدا مرگ بده ب ننه بابای اینا ک بچه هدشون اینجور تربیت کردن انداختن ب ما

یه صلوات بفرستین برا خوب شدن حالم  
2731
اخه پول نباشه چطوری برسه به خودش  الان کراتین پیش شخص معتبر بری که فردا بدبخت نشی و موهات نریز ...

چ خبرههه این قیمتای فضاییو ازکجامیارید واقن

واسه کسایی که کوررنگی دارن رنگین کمون نباش😾🌈🦄🥀
نه فر نیست ولی پر پشته مو هام به جا رشد طولی عرضی رشد می کنه

برید ارایشگاه بگین توی موهاتونو خالی کنه 

اینطوری حجمش کمتر میشه گلم 

🤍💜 هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد     خدایش در همه حال از بلا نگه دارد     حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست     که آشنا سخن آشنا نگه دارد  🤍💜                                                                                                                                                                                              در رابطه با داستانم: با قلم نه چندان خوبم آمیخته با ناااگفته های تلخ و گفته های آمیخته با احساسات و نیم‌چه خلاقیت داستان سرایی ام ‌🤍          داستان رو قریب به دو سال پیش نوشتم به دیدگاه مقاله یا رمان یا غیره ... بخوانید.  درس عبرت و نکات مفید رو در ذهن بسپارید و تمام!!!   پس خواهشمندممم دوست عزیز و مهربانم از احساس ترحم و دلسوزی و گرفتن شماره و آیدی و ایمیل و عکس من و پیام های ترحم آمیز خودداری کنید !!!  چون هدف از نوشتن گذشته ها،جلب توجه و ترحم نبوده و از اینکه این حس رو به من القا نمیکنید ممنونم 💜!!    بعضی از کسایی که داستانم رو میخونن میخوان بدونن الان چطورم ! من خوبم بدنیستم! شما چطورید؟☺️   
من ی لحظه پشمام فر خورد ریخت..با حرف شما گذاشتمشون سرجاشون.فک کردم من از قیمتا بیخبرم😂😂

اره بابا خیلی زیاد گف دماغ دختر عموم دو هفته پیس عمل کرد ۱۵تومن ناخن هم همسایمون میکاره همه مشتریاش دکترن میگیره ۲۳۰بهترین ناخن کاشت مژه هم نهایت۳۰۰

2738
از اینکه یه مشت زن ک خودشونو برده میدونن و فکر میکنن باید برا مردا هزار کار کنن تا جذاب باشن بجای ای ...

@نی_نی_یارنامحسوس    

لطفا تو تاپیکا رسیدگی کنین یه عده تا تاپیک پربازدید پیدا میکنن با توهین و ایجاد تنش 

باعث درگیری و توهین به کاربرا میشن

خواهشا تعلیق هم میکنید ازاد نکنید... اینجا کاربرا تاپیک میزنن به نتیجه برسن نه اینکه با خشونت بیجا بدتر ارامششون بهم بریز

ببیست سی سال بعدتم مثل این بیست سی سالی که گذشت میگذره و تمام... خوب باشیم

موهاتو کراتینه کن

برای جوشام راکوتان بخور دوستم پوستش افتضاح بود ینی اقتضاحاااااا ا سال خورد اینه شد

اگر فرورفتگی داره و جای جوش ارف فرکشنال پی آرپی و چندین روش دیگه هست 

خرج خودت کن شده طلا تو بفروش 

مردیکه 

تا جهل روز  صبحا ناشتا عرق کاسنی  بخور 

من رفتم طب سنتی دکتر گفت کبد چرب خیلی وقتا تو آزمایش معلوم نمیکنه 

برامن اونجوری بود  من خیلی دارو خوردم برای کبدم چرب شده بود  توام برو بگو برای کبد چرب دارو بدین یه دکتر طب سنتی دیگه برو اصلا حتنا خوب میشی 

یه عکسم ار موهات بده ببینم‌چجوریه مگه

اره بابا خیلی زیاد گف دماغ دختر عموم دو هفته پیس عمل کرد ۱۵تومن ناخن هم همسایمون میکاره همه مشتریاش ...

کجا دماغشو عمل کرد کدوم دکتر؟؟؟

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
ب نظر منم اینم بی تاثیرنیستیش مشاورم بری میگ بدترین عیبم‌ داشتی پیش شوهرت ب زبون نیار ب روت نیار مرد ...

بله دقیقا. نه تنها همسر حتی جلو دوستان و فامیل هم عیب خودمون رو نباید بگیم. چون خودمون متوجه هستیم وبقیه رو هم متوجه میکنیم واین یعنی به دیگران اجازه دادیم جور دیگه ای نگاهمون کنند .البته فقط بحث ظاهر نیست. همه خصوصیات شاملش میشه

2706