2737
2734

برو پيش دكترت

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انگار کشیده شده باشه.گره تهش ک کوچیکه سوراخ ایجاد کرده رفته داخل.

ن اون سوراخ ماله خود گره اس ک بیرون اومده وگرن انقد قوی نیست ک بخواد سوراخ کنه گوشتتو . ۱۰ روز شد برو بکش روشم پماد الفا بزن من ک زدم خیلی خوب جای بخیم زیاد معلوم‌نیس . میدونم چی میکشی وای جاش خیلی درو خارش و سوز داره . چند روزه الان بخیه داری ؟

یه خسته یه دل💔شکسته از همه .
هفت روزه. دردهای شدید شکم هم دارم نمیدونم چرا. 

درد شکمیت عادیه 

گره های اوا و اخر بخیه ام پاره نمیکنه گوشتو 

احتمالا اول و اخر جذبیه الان جذب شده جاش دیده میشه

•معمار و طراح داخلی• •مشاور دکوراسیون و چیدمان• •تایپ شخصیتی ISTJ•
2738
درد شکمیت عادیه  گره های اوا و اخر بخیه ام پاره نمیکنه گوشتو  احتمالا اول و اخر جذبیه ال ...

ن جذبی نیست. درد شکم طبیعیه؟ نمیتونم پاشم و بشینم. مخصوصا ک روزهای اول اصلا آروم بلند شدن رو رعایت نکردم. 

ن جذبی نیست. درد شکم طبیعیه؟ نمیتونم پاشم و بشینم. مخصوصا ک روزهای اول اصلا آروم بلند شدن رو رعایت ن ...

اره بابا طبیعیه ۲۰ روز طول میکه دردا کامل از بین برن

بیشتر استراحت کن 

•معمار و طراح داخلی• •مشاور دکوراسیون و چیدمان• •تایپ شخصیتی ISTJ•

عزیزم خیلی استراحت کن چون دردت بیشتر میشه منم اولش درد نداشتم رعایت نکردم خیلی درد گرفتن 

حتما بخیه هاتو روزی دوبار با شامپو بچه و آبگرم‌بشور و حتما با باد داغ سشوار خشک‌کن

قرص آناهیل بگیر بخور تا بخیه هات زود جوش بخوره 

عزیزم خیلی استراحت کن چون دردت بیشتر میشه منم اولش درد نداشتم رعایت نکردم خیلی درد گرفتن  حتما ...

ممنون گلم. آره اولش خوب بود. الان بعد چند روز شونه هام و دستام بی حس شدن. شکمم درد داره. 

ممنون گلم. آره اولش خوب بود. الان بعد چند روز شونه هام و دستام بی حس شدن. شکمم درد داره. 

سعی کن به خودت برسی مرغ و خروس محلی بگیری بخوری برشتوک با روغن محلی بخوری و...خلاصه که مرتقب خودت باش عزیزم

2706