2737
2734
هفتاددو سال  

متولد ۷۲ 😂😐

۲۹ سال

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چهارماه دیگم بابا میشه🤣🤣

😍😂شوهر من ببین اسم برای بچه هامون اسم انتخاب کرده از صب تا حالا خندم میگیره بهش  فک‌کنم😂😂

ترکمنم و به ترکمن بودنم افتخارمیکنم😎ترکمن قیزی😍♥️
2731
2740
اها متوجهه 

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
عه بسلامتی من شیش ماهه عروسی کردم الان پنج ماهمه خودم😂😂😂😂😂ازین بخند

نع بابا😂جنسیت بچتو گفت🥴اخه نمیدونم کی میگن😂😂😂😂

یبار گفته پسر یبار دختر حالا هفته دیگم میرم پسر پاشا دختر روشا😅😅😅

اسمهای قشنگع😍ایشاالله به سلامتی

اسم دختر نفس انتخاب کرده میشه نفس بابای😐اسم پسر آلپای میشه آلپای مامان😐میگ‌ پسر برای خودت دختر برای من😂😂

اسمهای قشنگع😍ایشاالله به سلامتی اسم دختر نفس انتخاب کرده میشه نفس بابای😐اسم پسر آلپای میشه آلپای ...

چه اسمایی باحالی بسلامتی 

برعکس مایین پس ما پسر برا اون دختر من خخخخخ

2706