2733
2734
عنوان

تجربه ی عمل دیسک دارم شاید به دردتون بخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 24825 بازدید | 219 پست
اهان باشه عزیزم،از کی میتونه بشینه رو زمین؟مامانم رو تخت میخوابه چون ابریه خیلی عرق میکنه اذیت میشه ...

انشالله مامانت زود خوب شه 

انقدر استرسشو داری 

دوباره براتون غذاهای خوشمزه درست کنه❤

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
من تهران عمل کردم پیش دکتر پیمان کریمی گودرزی ،بیمارستان قمر بنی هاشم که نیمه دولتی نیمه خصوصی بود و ...

اسي الهي تنت سلامت باشه عزيزم پرستار كوچولوي مهربون مرسي از تاپيكت مفيد بود🌹😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهان باشه عزیزم،از کی میتونه بشینه رو زمین؟مامانم رو تخت میخوابه چون ابریه خیلی عرق میکنه اذیت میشه ...

کاش طبی باشه.همین که بتونه بدون درد راه بره وخم وراست بشه میتونه بشینه رو زمین.

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2728
انشالله مامانت زود خوب شه  انقدر استرسشو داری  دوباره براتون غذاهای خوشمزه درست کنه❤

قربونت برم مرسی ایشالا شماهم سلامت باشین،الانم درست میکنه ولی اینکه نمیتونه رو زمین بشینه و رو زمین بخوابه و لگنش دردنکنه و دلش سفت میشه خیلی ناراحتم

مهره از پایبن اولی غضروفش کمی ساییدگی داره.فکر کنم خفیفه

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2738
اسي الهي تنت سلامت باشه عزيزم پرستار كوچولوي مهربون مرسي از تاپيكت مفيد بود🌹😍

فداتشم عزیزم مرسی🥺❤ خواهش میکنم امیدوارم به درد خورده باشه

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱
ممنون عزیزم،رو زمینم میشه بخوابه؟

آره .اما من به پشت رو زمین نمیتونم کمرم درد میکنه.اما به پهلو میتونم بخوابم

کمر همسرم چند روزه گرفته جوابش نیومده دکتر ارتوپد ببرم یا مغز و اعصاب

مغز و اعصاب خیلی بهتره

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱
عزيزم الهي تنت سلامت باشه هميشه🙏🏻🌹  ماملنم منم ديسك داره درد زده به پاش🥺نميدونستيم كجا عمل ...

بزن تو گوگل دکتر حمید خردمند میاد 

برین پیشش ام ار ای هم ببرین 

دکتر نیست که الکی بگه برو عمل 

بیمازستان ولیعصر هم عمل میکنه که برا ناجاس 

ولی من خصوصی عمل کردم خودش پیشنهادش لاله بود 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2706