2737
2734
عنوان

تجربه ی عمل دیسک دارم شاید به دردتون بخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 25022 بازدید | 219 پست
دوره نقاهتش چقدره؟

بستگی به جراح داره

دکتر اولی که منو جراحی کرد گفت ۶ ماه برو تخت بخاب 

ولی دکتر دوم نه گفت یک ماه استراحت ما بین پیاده روی 

ولی نشستن طولانی مدت میگفت کمربند ببند 

خواهرتون میخاد بره کمربند ببنده سعی کنه زیاد خم نشه و بشین پاشو نکنه 

یک ساعت بیاد مراسم برگرده 

خلاصه تازه جراحی کرده 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
آره  عزیزم میتونه......چون بعد عمل روز به روز شرایط بهتر میشه، ولی بهش بگین که حتما کمربند داشت ...

قراره براش مبل تخت شو ببریم بذاریم تو اتاق پرو سالن هر از گاهی بره دراز بکشه یکی دو ساعتم بیشتر نیاد فقط نگرانه که مبادا آسیبی وارد بشه به کمرش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نترس  میدونی چرا طرف چبت درد داره چون داری سنگینی وزن   میندازی رو سمت چپ  منم ...

سلام عزیزم ببخشید من مامانم 6ماه و 9 روزه عمل کرده،مامانم قبل عمل اصلا نمیتونست راه بره و به پای راستشان زده بود و حتي دستشویی هم نمیتونست بره و دکتر میرفتیم همش با ویلچر و واکر میرفتیم الهی بمیرم خیلی اذیت شدن،دیسک 4و5 پاره شده بودن و پیچ و پلاتین گذاشتن،الان درست نمیتونه رو زمین بشینه و راه میره لگن سمت چپش دردمیگیره و رو زمین نمیتونه بشینه همش رو تخت یا مبل یا صندلی،طبیعیه؟من خیلی نگرانم،کی کامل خوب میشه؟

دقیقا👌🥲  انشالله شما هم خوب میشین و هیچ دردی تو بدنتون نمیمونه❤

قربونت برم عزیزم

به امید سلامتی شما و همه بیمارها 

انشالله زود زود خوب شی و بدوی ❤❤😆😆😆

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2728
بستگی به جراح داره دکتر اولی که منو جراحی کرد گفت ۶ ماه برو تخت بخاب  ولی دکتر دوم نه گفت یک ...

آره اصلا که خم و اینا نمیشه ولی دکترش فوق‌العاده هست واقعا الان خیلی حالش خوبه خداروشکر ولی اصلا اجازه نمیدیم بیشتر از ده دقیقه بشینه و قدم بزنه کارهاشم ما انجام میدیم

خداروشکر گذشت  انشالله بهبودی کامل

ممنونم.اما بعضی موقع ها بازم میگیره کمرم.هفته ی پیش داشتم واسه پسرم صبحونه آماده میکردم مهره ی کمرم خمم کرد دیگه نتونستم صاف وایسم.فقط گریه میکردم.خیلی بدبود.

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2738
من یکسال پیش کمر درد شدید گرفتم ، به حدی که نمیتونستم راه برم ، رفتم سی تی گفتن در رفتگی مهره داری ، ...

آره عزیزم احتمالش هست حتما برو مجدد ام آر آی بده 

چون دیسک پاره بشه مایعش میریزه روی اعصاب نخاعی و مختلشون میکنه و باعث فلج و بی اختیاری میشه 

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱
قراره براش مبل تخت شو ببریم بذاریم تو اتاق پرو سالن هر از گاهی بره دراز بکشه یکی دو ساعتم بیشتر ...

نه چیزی نمیشه آره همون دراز کشه خیلی خوبه بتونه ریلکس کنه 

چون حداقل یک ماه گذشته از جراحی 

کمربند حتما ببنده 

و بهتر از همه با جراحش صحبت کنید 

شما هم مثل من تو سن کم🥺

بله متاسفانه.🥺

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
آره اصلا که خم و اینا نمیشه ولی دکترش فوق‌العاده هست واقعا الان خیلی حالش خوبه خداروشکر ولی اصلا اجا ...

دمتون گرم خواهرای مهربون 

من عمل اولم بهم رسیدن ولی گاهی اوقات شیطونی میکردم 

ولی دومی تخت یک ماه خوابیدم 

انشالله خوب شه براتون تو شادی ها جبران کنه 

تو عروسی هاتون حسابی برقصه❤❤❤❤

منم پارسال عمل کردم بیمارستان لاله دکتر خردمند  دیسک ۴ پاره شده بود  امان از درد بعد عمل ...

از حمید خردمند راضی بودی

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
آره عزیزم احتمالش هست حتما برو مجدد ام آر آی بده  چون دیسک پاره بشه مایعش میریزه روی اعصاب نخا ...

ای وای اتفاقا ۴،۵ ماه پیش یه مدتی دچار بی اختیاری بودم ولی دارو مصرف کردم خوب شدم.  واای یعنی ممکنه اونم از مشکل کمرم بوده 🤯

حتما باید برم دکتر پس 

مرسی بابت تاپیکت واقعا

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
2706