2733
2734
عنوان

معنی کاراش چی میتونه باشه

112 بازدید | 10 پست

ی آقایی آشنا هست درحد اینکه ما دو سه سالیه از ایشون خرید میکنیم خانوادگی ی شناخت کوچیک از همدیگه داریم اونم چون با پدرم آشنا هستن ی چیزایی درمورد کار-خانواده و...در حد معمول ازهم دیگه شناخت داریم

من اولین بار ک باپدرم رفتم مغازه ی اون آقا خیلی نگاه میکردو یهو از دهنش پرید بهم گفت خانم خوشگله ولی نگاهاش آدمو عزیت نمی‌کرد هیز نگاه نمی‌کرد معمولی بود و چند بار هم ب پاهامو کفشام نگاکرد (هم پاهام توپرو خوشگله هم کفشام معمولی و شیک بود) بعد گذشت اون روز و بعد چن وقت باز ماکارمون افتاد مغازه ایشون و اون روزش باز خیلی نگاه کرد ولی بازم خیلی ب پاهام بیشتر چون تابستون بود ی صندل کرمی روشن پام بود ک کاملا پاهام معلوم بود توش بعد خیلی خیره نگاکرد ولی باز معمولی برخود میکرد ی بار دیگه هم رفتم مغازش با پدرم چون پدرم باهاش کارداشت دیگه این بارو کلن همش توجه میکرو بهم و اینم بگم هر وقت رفتم مغازه ی جوری میخواست بهم بفهمونه ک خانواده ی ثروتمندی هستن و ...خلاصه نمیدونم این کاراش معنی داره ب نظرتون؟نگاه‌اش معمولیه ولی رفتارش ن گیج شدم  

احتمال خیلی کم وجود داره ک فیتیش پا داشته باشه چون واقعا اینجور آدمی نیست از ی دوستم پرسیدم گفت اینکه مردا ب پاهای زنا نگاه می‌کنند ی معنی های دیگه ایم داره مثلن از پاهای زنا میشه ی چیزهایی و درموردشون فهمیدو.....مخصوصا اندام های خصوصی

میشه برام ی صلوات بفرستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مطمئنی هیز نیست! حالا یه بار از روی کنجکاوی کافی بود این انگار داره لذت میبره بیشتر 😂

ن نگاش اصلا عزیتم‌نمی‌کرد ولی رفتاراش خیلی برام عجیبه 

میشه برام ی صلوات بفرستی
2738
دوستت سس خله بنده خدا شاید خجالت میکشه زمینو نگاه میکنه حس میکنم توهم داری پاهام توپره، کفشم ش ...

ای بابا زمین چیه میگم مستقیم پرو پرو نگاپاهام می‌کرد دروغم چیه 

میشه برام ی صلوات بفرستی