2733
2734
عنوان

همه بدبختیااااا برا منه

399 بازدید | 40 پست

آقا گرفته خوابیدهدبعد منه بدبخت برا قهرم هنوز بیدارم😭

خدا جونم ی سال دیگه موده تا به هدفم برسم وخودم وشوهرم خوشحال بشم بعد از اون ی نینی بده من🤠❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بخواب بابا اون خوابه تو بیداری؟بخواب شب هم که کاری ازت برنمیاد صبح حلش کنین

حالا گیریم که غصه هم خوردی..گیریییم که گریه هم کردی..گیریم افسرده و داغونم شدی..مشکلت حل شد؟زندگیت روال شد؟          ..اگه امضامو باز کردی بخونی،این یه نشونه‌ست برای تو دوستِ من   بهت قول میدم بالاخره جایِ سختیای زندگیت،شادی و دلِ خوش بهت رو میکنه   یادت نره ما خدارو داریم 🥰 خدا هیچوقت دیر نمیکنه 🤍 رفیق اگه با امضام حالت یکمم بهتر شد برام یه صلوات بفرس یا دعا کن آرامش بهم رو کنه    اگه خواستی بگو تا منم دعا کنم دمتم گرم   
عجز نکن . خیلیها ارزوشونه شوهرشون خواب هم باشه اما کنارشون باشه.

عزمزمه ما دعوا کردیم انتظار داشتم اونم بیداربمونه نه بخوابه

خدا جونم ی سال دیگه موده تا به هدفم برسم وخودم وشوهرم خوشحال بشم بعد از اون ی نینی بده من🤠❤
ما هم اوایل ازدواج همینطور بودیم. اقایون هیچ گاه عمق ناراحتی ما خانما رو متوجه نمیشن فقط باید بشینی ...

👌👌👌👌

2706