2733
2734
عنوان

همه بدبختیااااا برا منه

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 40 پست

تو همه این زندگی ها این دعوا ها هست بیشتر بنظرم تقصیر تو بود اگر الان نخوریم شوهرت گناه داره چرا تو خونه بهش محبت نمیکنی 

الان بجا اینکه اینجایی برو بغلش کن ازش معذرت خواهی کن درست دل تو پره ازش اون صد برابر  از توپره 

وایی با این دعوا ها اوقاتتون رو تلخ نکن بدو برو بغلش کن بهش بگو 

من امشب دلم خون بود از دست بابام بنظرم ادم از شوهرت ناراحت شی زودتر آروم میشی تا اینکه پدرت دلتو بش ...

اخه عزیزم چرا

خدا جونم ی سال دیگه موده تا به هدفم برسم وخودم وشوهرم خوشحال بشم بعد از اون ی نینی بده من🤠❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من امشب دلم خون بود از دست بابام بنظرم ادم از شوهرت ناراحت شی زودتر آروم میشی تا اینکه پدرت دلتو بش ...

من وشوهرم هر دو سنمون گم هست وبعد من یکاری کردم ناراحت شده اعتماد نداره دیگه از من 

رواون ورو ی کاربر ک دهن لقی کردم اطلاعاتمون رو گفتم دعوا کردیم بعدم هر چی گفت بیا بغلت کنم ودوست کنم نرفتم خودش گرف خوابید منم بالا سرش چون خونه خودمون نیستیم ک برم اتاق خودم

خدا جونم ی سال دیگه موده تا به هدفم برسم وخودم وشوهرم خوشحال بشم بعد از اون ی نینی بده من🤠❤
تو همه این زندگی ها این دعوا ها هست بیشتر بنظرم تقصیر تو بود اگر الان نخوریم شوهرت گناه داره چرا تو ...

نمیتونستم اعصابم خورد  ازش🥺😪

2731
اخه عزیزم چرا

خیلی دلمو میشکنه

هیچوقت حلالش نمیکنم

با بابام قهرم چون چن باره متوجه میشم با یه زن خراب رابطه داره وتقریبا هفته پیش باهاش بحثم شد اسم اون زنو آوردم از اون موقع ب بعد باهم حرف نزدیم البته با بقیه خونواده حرف میزنه چون میدونه من تیزم متوجه شدم با من لج میکنه

امشب دوباره خواست شروع کنه باهام بحث کنه من تو اتاق بودم سکوت کردم و فقط گریه کردم

من وشوهرم هر دو سنمون گم هست وبعد من یکاری کردم ناراحت شده اعتماد نداره دیگه از من  رواون ورو ...

شوهر بری بغلش لااقل یکم آروم میشی

فردا اشتی میکنین

وقتی شوهرت بیخیاله تو چرا غصه بخوری!

شوهر بری بغلش لااقل یکم آروم میشی فردا اشتی میکنین وقتی شوهرت بیخیاله تو چرا غصه بخوری!

نمیدونم واقعا راست گفتی🙃

خیلی دلمو میشکنه هیچوقت حلالش نمیکنم با بابام قهرم چون چن باره متوجه میشم با یه زن خراب رابطه داره ...

عزیزم ناراحت نشو

بخداد نمیدونم چرا مردا اینطوری هستند

منم از دیشب نخوابیدم 

با شوهرم دعوا کردم البه اول اون شروع کرد  گفت بهت اعتماد ندارم منم خیلی بدم از حرفش میاد💔

2738