2737
2739
عنوان

دارم خورد میشم💔

173 بازدید | 8 پست

خیلی حس بدیه همشون دوستت دارن ازت تعریف میکنن بات شوخی میکنن اما تهش خودشون اکیپ شدن قبلا. دلم میخواد منم اکیپ داشته باشم با هم بیرون بریم با هم گروه داشته باشیم. فکر میکنم مهارتشم ندارم نمیدونم چجوری تشکیل بدم اکیپو که آویزون به نظر نیام. سوده هروی میتونه کمک کننده باشه؟من خودمو دختر جذابی میدونم. ظاهرم خوبه اما بیشتر از نظر شخصیتی میگم. ولی خب نمیدونم چجور تو آدما بُر بخورم که اکیپ شیم. همه قبل از من اکیپشونو پیدا کردن. کاش برمی گشتم به ترم ۱ ازاول تمرکز میکردم رو داشتن اکیپ. دوستای سطحی دارم

منم عضو کن😢😂

یاد اون دیالوگ از فیلم لئون افتادم که لئون به ماتیلدا گفت: تو به زمان نیاز داری تا یک کمی بزرگ بشی! ماتیلدا گفت: من دیگه بزرگ شدنم تموم شده؛ بعد از این فقط سنم زیاد میشه..🏵️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم نیاز اکیپ دارممممممم شدید اما نمیتونم قاطی شم:///

مرا محتاج رحم اینو و آن کردی ملالی نیست تو هم محتاج خواهی شد جهان دار مکافات است  بدبختی؟نه مرسی درس هست:/ من خطاب به درسام: برو گمشو باباااااا اسکللل 

میدونی من یه پسرم که همه بخاطر یه مقدار آی کیو پایینم مسخرم میکنن و همیشه به کارای عجیبم می‌خندن و مثلاً تو مدرسه پیش همه شناسمو تو همه اکیپا هستم ولی ترجیح راستش از همشون متنفرم و ترجیح میدم روزا رو تو خونه بشینم به دیوار نگاه کنم تا اینکه با بقیه آدما بگذرونم

2738