2737
2739
عنوان

امروز با شوهرم رفتیم حلقه بدل گرفتیم😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1431 بازدید | 85 پست
والا ماام ۵ساله منتظریم بهتر شه. دلم برا شوهرم میسوزه. هر سری یه فکر جدید میزنه که پیشرفت کنیم ولی ن ...

دقیقا ماهم بخدا هیییی تازه خوبه من ولخرج نیستم و اقتصادی و قناعت گرم وگرنه الان تو چادر باید زندگی میکردیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مسخره نکردم بخدا میگم یعنی ما هم نسبت به در آمدمون خب نصفشو میدیم میره.ناراحت نشو بخدا قسط بدی نداش ...

من ماهیانه ۳۰۰تومن یارانشو میده شوهرم بهم همین

با یارنه خودم میشه ۶۰۰

خوشبحالتون واقعا 

خدا بهتون بیشتر بده

حقوقمون۲۰تومنه و خرج ماشینم حداقل۶تومن هر ماه بعد چی بخوریم چی بپوشیم تازه اگه اتفاق بد نیفته و باز ...

ما حداقل ۲۰ تومن قسط دازیم

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
مگه شوهرت چیکارس که بیست میگیره؟پس چرا ما اینقد بدبختیم.ما۸تومن قسط میدیم همسرم پرستارع ۱۰تومنه حقوق ...

تو‌شرکت پخشه همسرم ماشین از خودمونه ک بیشترش خرج خود ماشین میشه چیزی تهش نمیمونه

2738
خداکمکتون کنه واقعا زیاده

اره وحشتناکه

ممنونم عزیزم

همچنین

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
دقیقا ماهم بخدا هیییی تازه خوبه من ولخرج نیستم و اقتصادی و قناعت گرم وگرنه الان تو چادر باید زندگی م ...

ینی میشه ماام یه روزی راحت زندگی کنیم؟ ۵سال صبر کردم وضعمون بهتر شه بچه دار شیم دیگه نشد منم باردار شدم ... کاش بشه لااقل این بچه سختی نکشه

استارتر خودتم برو سرکار کمک خرج باش خیلی خوبه 

زنداداشم همش میگفت اینو ندارم اونو ندارم با اینکا خونه ماشین دارن ولی خب حقوق بردارم همش میرفت برای خورد وخوراک بهش گفتم برو سرکار همه چی برای خودت بخر از موقعی که رفته اینقدر خوشحاله بهم میگه کاش زودتر رفته بودم 

خدایا شکرت
عزیزم الان زندگی برای همه سخت شده و هی داره سخت تر میشه اگر از شوهر و زندگیت راضی هستی هیچ اشکالی ن ...

بخدا دردم طلا نیس دردم از اینه هرچی تلاش میکنم ب جایی ختم نمیشه و زورمون ب زمونه نمی‌رسه واقعا زندگی کردن خیلی سخت شده

2706