2737
2739
عنوان

کمککککک❤

186 بازدید | 28 پست

خانماااا من یه موضوعی رو میگم میشه کمکم کنید لطفا عزیزای دلم؟🥺❤ یه خانمی بود با ذهن و فکر و این چیزا برای همه فاال میگرفت( پاسور و قهوه و تار وت نننههه ها با ذهنش میگفت) خب؟ بعد منم ی مشکلی برام ب وجود اومد ناچار شدم زنگ زدم بهش چون واقعا ناامید بودم بعد زنگ زدم گفت این مشکل درست نمیشه و داری دروغ میشنوی این مشکل خیلی وقته برای تو تموم شده و درست نمیشه🥺اینم بگم همیشه درست نمیگه ها خیلی وقتاام دروغ میگه ولی اونقد بخاطر مشکلم ناراحتم ک دوس دارم بمیرم و این خانمم اینجوری حالمو بدتر کرد نظر شما چیه فداتون بشم🥲❤

😎Strong

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خدا رو ول کردی چسبیدی به این اراجیف ، یک ختمی ،صلواتی ،نذر کن ،ان شاالله مشکلت حل میشه

اینطوری‌آرزوکردنم‌قشنگه: یارب‌داننده‌تویی‌هرآنچہ‌دانی‌آن‌دِه 🤍✨️ 
2731

نمی دونم چطور به این چیزا اعتقاد دارید من که به غیر خدا به هیچی اعتقاد ندارم خدایی که با یه کمک و صدقه سرنوشت منو عوض میکنه چطور اینا میتونن بگن قراره چی بشه

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السو
عزیزم خدا رو ول کردی چسبیدی به این اراجیف ، یک ختمی ،صلواتی ،نذر کن ،ان شاالله مشکلت حل میشه

میدونممم عزیزم میدونممم اون لحظه اونقد ناامید بودم ک دنبال ی روزنه امید بودم ک ایشون حالمو بد کرد

😎Strong
2738
من مشکلم از پا درم اورده اینم اینجوری کرد واقعا کم اوردم🥲 اره از ده تا حرفش ۹ تاش دروغه

می‌دونی وقتی به چیزای خوب فک کنی به بهترین شکل برات پیش می‌ره وقتی هم به چیزای منفی فک کنی همون میشه همیشه قشنگ فک کن 

می‌دونی وقتی به چیزای خوب فک کنی به بهترین شکل برات پیش می‌ره وقتی هم به چیزای منفی فک کنی همون میشه ...

اره درسته این خیلی منو ناامید میکرد تو زندگی منم میدیدم مشکلم برطرف نشده بازم میرفتم سمت این زنه

😎Strong
میدونممم عزیزم میدونممم اون لحظه اونقد ناامید بودم ک دنبال ی روزنه امید بودم ک ایشون حالمو بد کرد

پس دیگه سمت این جور چیزا نرو ، و به خدا توکل کن ، ببین با یقین بهت میگم یک چیزی نذر امام حسن مجتبی بکن رد خور نداره که همیشه جواب میگیرم 🥰

اینطوری‌آرزوکردنم‌قشنگه: یارب‌داننده‌تویی‌هرآنچہ‌دانی‌آن‌دِه 🤍✨️ 
یعنی این ذهن و حس و اینا چرت و پرته اره؟؟؟ 

حتما بابا ولشون کن الان قلبت شکسته برو دو رکعت نماز بخون برای حضرت فاطمه قول میدم یه جوابی از خدا بگیری خودم یه بار وقتی دلم خیلی از زمین و زمون گرفته بود تو تاریکی شب خوندم یه هفته نکشید جوابمو گرفتم🥰

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السو
پس دیگه سمت این جور چیزا نرو ، و به خدا توکل کن ، ببین با یقین بهت میگم یک چیزی نذر امام حسن مجتبی ب ...

مرسی عزیزم ، ن اصلا سراغش نمیرم بلاکش کردم دعا کن برام مشکلم حل بشه🥺😣❤

😎Strong
2706