2733
2739
یعنی باید برم تبریز؟

اره گلم قبلنا غیر حضوری ام میفرستاد محلول هارو پست میکرد الان فقط حضوری ویزیت میکنن

عوضش ارزش داره بخدا ۱ ماهه خوب میشی

من انقد اوضام وخیم بود حتی نمیتونسم بشینم هوایی دوروزه رفتم ویزیت شدم داروهامو گرفتم برگشتم

وای این حس شمارو منم دارم خصوصا اوایل همش توهم داشتم پام درد میکنه هردو پام یه مدت بیخیال شدم دیدم ...

خدا کنه رفع بشه😭 به خدا من دیگه تحمل ندارم ۱۰ سال پیرم کرد 

من چون ۱ ماهه عمل کردم فعلا گفت هیچی نباید برداری و فعلا نمیتونم اصلا خم بشم به شدت کمرم درد میگیره .....کمربند رو هم گفت تا ۸ هفته باید ببندی

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااای خیلی میفهممت شمام توده بیرادز ۳ دارید؟؟سونوی ۶ ماهه؟؟؟خیلی وحشتناکهه

بله دقیقاه همین

شما اسم تودتون چیه

من سر همین داستان ب شدتتتتت از لحاظ روحی مریض شدم

😭😓

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
2731
انشاالله زودتر کاملا خوب شی ، برای منم دعا کن کارم به عمل نکشه بچه کوچیک دارم😭

مرسیییی🥲❤ انشالله شما هم خوب میشید 

ولی از عمل نترسید اگه مشکلتون با عمل درست میشه ازش غافل نشید چون دکتر من گفت اگه دیر تر میومدی ممکن بود فلج بشی و اختیار ادرار و مدفوعتو از دست بدی🥲

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱

تو تاریکی نشستم 

دارم فکرمیکنم 

میترسم از جواب آزمایشم 

نمیدونم سکته گوشم و منییر خوب میشه یا شنواییم میره 

از دیابت میترسم 

هزینه ی ازمایش خیلی زیاد شده 

نمیدونم چیکارکنم دل پدر شوهرم به رحم بیاد پولمونو بده 

برای خونه ناراحتم 

خیلی درگیری دارم خیلی 

خدا کنه رفع بشه😭 به خدا من دیگه تحمل ندارم ۱۰ سال پیرم کرد  من چون ۱ ماهه عمل کردم فعلا گفت ه ...

دقیقا مث منی پس

ب من گفت تا ۶ ماه باید خیلی مراعات کنی

من یه وقتایی یه چیزایی بلند میکنم😭😭😭😭😭

دوتا بچه کوچیکم دارم نمیشه ک چیزی بلند نکنی

دکترم گفته فقط تا یک کیلو میتونی ولی من بعضی وقتا چیزای سنگین تری بلند میکنم

همش نگرانم عود نکنه

چه مردانه کودکیهایم را پدری کرده ای مهربان همسرم❤
عزیزم شرمنده ریپ زدم  میشه بگی از کجا فهمیدی سینت توده داره؟ منم احساس میکنم دارم ولی هنوز نر ...

درد سینه و زیربغل

سونو رفتم 

مشخص شد

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
2740
انشاالله زودتر کاملا خوب شی ، برای منم دعا کن کارم به عمل نکشه بچه کوچیک دارم😭

من همش میگم کاش زودتر عمل میکردم

عملش خیلی راحته 

چه مردانه کودکیهایم را پدری کرده ای مهربان همسرم❤
بله دقیقاه همین شما اسم تودتون چیه من سر همین داستان ب شدتتتتت از لحاظ روحی مریض شدم 😭😓

وااای چرا انقد مث منی اخههه منم دارم سکته میکنم حالا مث اینکه سونوی شما ۱۵ اذره بازم خداروشکر کن من ۱ دی و این واقعا وحشتنااکه من لنف نود ۸ در ۴ دارم بیرادز ۳ و اینکه باید ۶ ماه یه بار سونو بدم کااابوس زندگیمه توده شما چند سانته؟؟چی گفتن بهتون؟؟

2706