2726
شما علاعمت چی بود عمل لازم شدی؟

پا درد خیلی شدید

دیگه آخرا انقدر دردم زیاد بود نمیتونستم نه بخوابم نه بشینم نه راه برم فقط گریه میکردم

دکتر گفت عصبت داره ساییده میشه اگه له بشه فلج میشی

دیگه رفتم عمل شدم

من اصلا کمر درد نداشتم فقط پادرد داشتم

چه مردانه کودکیهایم را پدری کرده ای مهربان همسرم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااای چرا انقد مث منی اخههه منم دارم سکته میکنم حالا مث اینکه سونوی شما ۱۵ اذره بازم خداروشکر کن من ...

نوشتن یک ساختار اکوژن به اندازه ۱۲ در ۴ که به نظر میرسه ی ضایعه اینتراداکتال باشه ک میتونه مطرح کننده پاپیلوم با تجمع ترشح غلیظ باشه

رفتم دکتر گفت گل مغربی فعلا بخور

پونزده آذر برو جایی ک من سونو میگم 

این سونو رو قبول ندارم

پونزده آذر نوبت گرفتم باید برم

پنج روز دیگه میشه 

من از اردیبهشت ک فهمیدم 

از قبل افسردگی داشتم یهو ب شدتتتت زیاد شد افسردگی شدید اضطراب و وسواس فکری شدید

طوری ک دکتر روانشناس ب روانپزشک ارجاع داد و دارو درمانی شروع کردم و به روزی هشت قرص رسید

ب شدت ترس از سونو پیدا کردم ب طوری ک آدرس همون سونوگرافی رو میبینم حالم بد میشه

چند ماهیه حملات پانیک هم اضافه شده بهم

ارامبخش قوی مصرف میکنم 

میتونم بگم زندگیم به قبل و بعد اردیبهشت امسال تقسیم شذ😞

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
2728
امیدوارم دیگه درد نکشی خواهر

مرسی عزیزمم پناه بر خدا انشالله همچنین شما و همه اونایی ک درگیرن سلامتیشونو بدست بیارن

واقعا هیج چیزی جای سلامتیو نمیگیره

دقیقا مث منی پس ب من گفت تا ۶ ماه باید خیلی مراعات کنی من یه وقتایی یه چیزایی بلند میکنم😭😭😭😭😭 ...

خیلی مواظب باش من واقعا میترسم از خودم 

خیلیارو دیدم عود کرده زیاد چیزای سنگین بلند نکن و اصلا خم نشو پیاده روی هم خیلی خوبه روی مبل نشین فقط صندلی باید سفت باشه چاره ای نداریم باید تحمل کنیم 

به شما نگفت چه مدت باید کمربند ببندین؟ و اینکه از کی میتونید رانندگی کنید؟

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱
نوشتن یک ساختار اکوژن به اندازه ۱۲ در ۴ که به نظر میرسه ی ضایعه اینتراداکتال باشه ک میتونه مطرح کنند ...

عزیزم توام مثل من خود بیمار انگاری داری منم همش در حال سرچ تو گوگلم فقط بهت اطمینان میدم فکرات به خاطر وسواسیه ک داری منم وسواس بیماری دارم و یک سال و نیمه زندگیم جهنم شده ففط به خدا توکل کن فک کن توده ۹۸ درصد خوش خیمه و فقط ۲ درصد بده چون توده های بیرادز ۳ ۹۸ درصد خوش خیمن منم تو سونوم نوشته ۹۸ درصد خوش خیم پس برو سونو و نگران نباش لطفاا برای منم دعا کن

خیلی مواظب باش من واقعا میترسم از خودم  خیلیارو دیدم عود کرده زیاد چیزای سنگین بلند نکن و اصلا ...

خمو راستو اینارو ک نمیشم

ب من گفت مسافت نزدیک سه چهار روز بعد عمل اجازه رانندگی داد مسافت دور گفت ۳ یا ۴ ماه بعد

کمربندم ۲ ماه بستم

عزیزم توام مثل من خود بیمار انگاری داری منم همش در حال سرچ تو گوگلم فقط بهت اطمینان میدم فکرات به خا ...

بله درسته 

ولی من ب قول شما وسواس فکری شدید دارم

حالا میخوام دکترم عوض کنم شاید دارو جدید بهم بده

چون واقعا دارم اذیت میشم

امیدوارم ب همین وقت عزیز هردومون صحیح و سلامت سالیان سال باالا سر بچه هامون زندگیم کنیم 

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!!