2737
2734
تنهام.با بچه هام.

میبخشی چطوری وزنتو انقد زود کم کردی؟؟؟

نی نی یار جان بیا یکم بامن مهربون باش و تعلیقم نکن                  ‌‌نزدیک به هشت میلیارد نفر تو این دنیا هستناغلب حس می‌کنم تو این عدد ده رقمی یک نفر نیست حرف منو بفهمه، فقط یک نفر ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم تنهام دارم فیلم میبینم😪

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پسرمه 🥹❤️❤️❤️ تیکر تولد یک سالگی پسرمه(یکساله شد به چشم به هم زدنی🥹)😍 کاربری از سال ۹۶ اما محکوم به تعلیــق🤭 بزودی از تو دلم میای تو بغلم جان دلم😃🤱_تودلی من دلم پر میکشه برای زودتر دیدنت_ اولش ننوشتم گفتم نگن این و نگا دلش خوش مدرک کاردانیشه ولی چند جا بهم برخورد گفتم بگم😐فوق دیپلم حسابداری&فوق دیپلم علوم و معارف اسلامی😶‍🌫️۲۷ سالمه😃هر چی برااسم زدم نیومد سال تولد خواهرمو زدم اومد😁 کوچولوی ما دنیا اومد😃ساعت ۲۱ و ۳۵ دقیقه ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ ،سخت بود ولی گذشت😅😃

نشستم همش ترس دیابت دارم میگم خدایا خواهش میکنم نداشته باشم 

چرا دهنم خشک میشه چرا سر گیجه میگیرم 

از اونطرف فکر دخترم ک.... 

خدایا سلامتی بده 

اطلاعی از بهبود و درمان کامل پسوریازیس اگه دارید ممنون میشم بهم بگید 
خوش بحالت شوهرم دقیقا یک ماه دیگه برمیگرده خوشبخت باشید

مرسی عزیزم توهم همینطور. منم وقتی تنهام غذا خوردنم سرتایم نيست. مثلا یه دفعه ساعت یازده شب میشینم سمبوسه درست می‌کنم یا ساعت ۲نصف شب چای میخورم

2740
نظامیه شوهرت؟

ن ما ایران نیستیم.

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار
مرسی عزیزم توهم همینطور. منم وقتی تنهام غذا خوردنم سرتایم نيست. مثلا یه دفعه ساعت یازده شب میشینم سم ...

خخخ من توام یا تومنی دقیقا منم همینم

ولی شوهرم خانه باشه هنه چی سره تایمه🤣🤣🤣

2706