2737
2734
عنوان

از دروغگویی شوهرم حالم بهم می خوره

4510 بازدید | 54 پست

چند هفته پیش که مراسم عروسی فامیل شون بود این شوهر من جلو پدر شوهرم باد به غبغبه انداخته که زشته نری باید بری اومدن و اینا .من گفتم لباس ندارم گفت می خرم !!!یه هفته امروز فردا کرد نخرید تا رسید روز عروسی گفت صبح میریم می خریم .اینم بگم نه مانتو نه پالتو نه لباس عروسی هیچی ندارم. همه ش مال پنج سال پیشه. صبح ساعت ده زنگ زدم گفت من نمی‌رسم بیام گفتم پس چی کار کنم گفت نرو تالار امروز عصر میریم خرید حنابندون برو.عصر نیومد شد ساعت نه شب اومد برد مغازه بسته نشونم داد با حرص و دعوا که خودت پا داری برو بخر .می دونست من این همه قسط میدم پول ندارم که برم بخرم ! من نرفتم حنابندون . بعد رسید و فردا جهاز برون دختر عمو شوهرمه سه شنبه هم عروسی شه. امروز من رفتم تو شهرک خودمون گشتم هیچی پیدا نکردم به درد بخور .گفتم بیا بریم مرکز خرید بخریم. باورتون میشه عمدا اومد گفت من باید غذا بخورم چای بخورم شد ساعت نه شب !!! برد یه مغازه من نپسندیدم گفت خوب تو عمدا نمی خری که نری !!! من هیچی نگفتم .تو خونه پدر شوهرم برادرشوهرم گفت میرید ؟گفتم نه گفت چرا گفتم لباس نداریم. گفت مگه چیه خودمانی ه .اون فکر می کنه همه مثل زن و بچه ش هزار رنگ لباس دارن. نمی دونه کمد من خالیه . جلو اونا شوهرم میگه تو عروسی فلانی هم نخرید تا نره‌. هیچی نگفتم حرص می خوردم فقط .اومدیم تو ماشین گفتم تو عروسی فلانی مگه تو نبودی گفتی نمی‌رسی و نیومدی ؟گفت من بهت الان دو تومن پول دادم برو بخر. میگم زبون بسته من کل شهرک و گشتم نبود نپسندیدم . خیلی دروغ گو شده کاش اون موقع که نرسید بیاد قشنگ ادب ش می کردم تا دم در نیاره. فردا نمیرم به پدرشوهرم گفتم هر کس ما رو دعوت کرد بگو به خاطر نبود لباس نمیاد . وقتی هم میریم بازار خدا شاهده کلا با گوشی ه . یه لباس مجلسی می خواهم بردارم میگه الان نیاز نداری اگه عروسی شد بخر . یا یه لباس اضافه بردارم اصلا . اول آخر با ناراحتی میرم خرید . تنها هم دخترم اذیت می کنه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این شوهر منه همه چیو زهرمار آدم میکنه خیلی بده درکت میکنم...

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.

آخیییی چی بگم والا ولش کن اعصابتو بهم نریز

فقط 36 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پسرمه 🥹❤️❤️❤️ تیکر تولد یک سالگی پسرمه(یکساله شد به چشم به هم زدنی🥹)😍 کاربری از سال ۹۶ اما محکوم به تعلیــق🤭 بزودی از تو دلم میای تو بغلم جان دلم😃🤱_تودلی من دلم پر میکشه برای زودتر دیدنت_ اولش ننوشتم گفتم نگن این و نگا دلش خوش مدرک کاردانیشه ولی چند جا بهم برخورد گفتم بگم😐فوق دیپلم حسابداری&فوق دیپلم علوم و معارف اسلامی😶‍🌫️۲۷ سالمه😃هر چی برااسم زدم نیومد سال تولد خواهرمو زدم اومد😁 کوچولوی ما دنیا اومد😃ساعت ۲۱ و ۳۵ دقیقه ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ ،سخت بود ولی گذشت😅😃
2738

پول ازش بخر با دوستی خواهری یا مادر و مادرشوهر خواهرشوهر برو بخر

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

عزیزم چند تا مزون کرایه لباس پیدا کن الان دیگه ارزش نداره لباس بخری از بس گرونن.تو دیوار مئتونی اگهی سرچ کن کرایه ی لباس مجلسی

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2706