2737
2734
عنوان

مامانم حس میکنم اصلا براش مهم نیستم انگار دوستم نداره💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1179 بازدید | 82 پست
هر سوالی داری بپرس عزیزم من تجربه کردم تا بقیه رو راهنمایی کنم.۶ سال نازایی ای وی اف بار اول با یک ج ...

ینی تو این شش سال که نازایی داشتین فقط یکبار آی وی اف کردین؟ 

خدا اصلا منو نمیبینه اصلا صدای منو نمیشنوه

نه اینطوری نگو خدا کسی رو که دوس داره بیشتر امتحانش میکنه وقتی حس کردی دیگه واقعا تحملشو نداری از همه جا نا امید شدی همون موقع بهت بچه میده 

به مو میرسونه ولی پاره نمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اینطوری نگو خدا کسی رو که دوس داره بیشتر امتحانش میکنه وقتی حس کردی دیگه واقعا تحملشو نداری از هم ...

امشب خیلی دلم گرفته بود خیلی تنها بودم خیلی آروم شدم باهاتون حرف زدم خیلی امیدوار شدم مرسی که وقت گذاشتین باهام حرف زدین به سوالاتم جواب دادین 🙏❤

2731
بله مراحل درمان طولانی بود و اینکه تو شهر خودم دوس داشتم باشم تهران اومدن برام سخت بود

عزیزم خدا برات نگهش دارع از صمیم قلب برات خوشحالم که خدا جواب سختی هایی که کشیدیو داده برات❤

اصلا تو مرحله اول به ای وی اف فکر نکن ببین مشکل کجاست حل کن بعد با خیال راحت برو برای ای وی اف

به من دکتر گفت بعد از نمونه برداری ضخامت رحمت اگه جواب پاتولوژیت خوب بود کارای فریر تخمک انجام بده

2738
ممنون گلم😘 انشاءالله خدا برات دوقلو بده😂  چند ساله منتظری؟ اگه سوالی بود در خدمتم

مرسی عزیزم خدا از دهنت بشنوه 😂  من دو ساله که درگیرم لطف کردی عزیزم ممنونم 🙏

2706