2733
2734
عنوان

مامانم حس میکنم اصلا براش مهم نیستم انگار دوستم نداره💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1179 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانم میدید من حال روحی خوبی ندارم ولی هیچ تلاشی نکرد وقتی بهش چیزی میگم جبهه میگیره منو مقصر میکنه ...

بدتر از من نیستی که تک تک خانوادم نمیتونن خوشبختیمو ببینن 

همشون دشمن منن چند بار بین منو شوهرم جنگ انداختن

خونه مامانم میرم میاد منو پر میکنه با شوهرم دعوا کنم

پدرمم چندین ساله فوت کرده همشون پشتمو خالی کردن

منم انگار غریبه باشن پنج ساله که انگار نه انگار 

دستشونو خوندم حرفاشون روم تاثیری نداره بس که به غیر بدی چیزی ازشون ندیدم

بزور میرم اونجا ک فقط رفته باشم

تو ام رفته رفته توقعاتتو بیار پایین و فقط یه رفت و امد ساده کن بدون اینکه حرفی از خودت و زندگیت بزنی

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوس دارم برم ولی فکر اینکه خالم اونجا باشع منصرفم میکنه از رفتن 

چرا خالت چکار میکنه مگه؟

برو اهمیت نده به حرف کسی بذار هم مامانت متوجه اشتباهش بشه هم پیش چشم شوهرت عزیزتر میشی میفهمه که خانوادت رهات نکردن دوستت دارن.. الحمدلله مشکل جدی که با مامانت نداری .. فقط یکم فاصله افتاده بینتون.. ان شالله درست میشه..

2728
بدتر از من نیستی که تک تک خانوادم نمیتونن خوشبختیمو ببینن  همشون دشمن منن چند بار بین منو شوهر ...

من از همسرم خجالت میکشم از اینکه موقع مریضیم خودش غذا درست میکرد کارای خونه رو انجام میداد با من میومد بیمارستان وقتی اونجا میدیدم که ی سریا با مادرشون اومدن واقعا ناراحت میشدم چون همسرم باید از کارش میزد تا با من بیاد پس باید از کی توقع داشته باشی 

من بچه ندارم مامانمم که اصلا منو نمیفهمه نمیتونم حرف دلمم به همسرم بگم گاهی اوقات خیلی دلم میگیره&nb ...

اخی خواهر منم همینم😭اتفاقا امشب با حرفش خیلی دلم شکست،ولی چه کنم که کسی ندارم بهش بگم،به شوهرمم بگم تف سربالاس🖤میریزم تو خودم و حرص میخورم

چرا خالت چکار میکنه مگه؟ برو اهمیت نده به حرف کسی بذار هم مامانت متوجه اشتباهش بشه هم پیش چشم شوهرت ...

کار خاصی نکرده فقط اینکه اونجاست حس بدی دارم بهش دست خودم نیست مرسی گلم  بابت حرفات 

2738
اخی خواهر منم همینم😭اتفاقا امشب با حرفش خیلی دلم شکست،ولی چه کنم که کسی ندارم بهش بگم،به شوهرمم بگم ...

دقیقا ن میشه حرف دلتو بگی ن میتونی تو خودت نگه داری ادم میترسه با شوهرش درد و دل کنه که بعدا به روش بیاره نمیگیم که خودت در عذابی

دقیقا ن میشه حرف دلتو بگی ن میتونی تو خودت نگه داری ادم میترسه با شوهرش درد و دل کنه که بعدا ...

اره واقعا،دیگه خستم من مامانم واسه اینکه رانندگی بلدم بیشتر دوست داره پیشش باشم و حمالش بشم،ما یه شهر دیگه ایم امشب زنگ زده که آره فردا میخوایین بیایین تو اینجا بمون من بیشتر لازمت دارم🖤چون بابام قراره یه مسافرت کاری بره،ماهم یروز میریم میایم چون خونه میسازه شوهرم قراره بریم یه سر بزنیم،فکر کن من حاملم بازم درک نداره اینجور حرفیو بهم نزنه،حسرت مادرای بادرک میخورم،من خیلی بخت برگشتم😭

اره واقعا،دیگه خستم من مامانم واسه اینکه رانندگی بلدم بیشتر دوست داره پیشش باشم و حمالش بشم،ما یه شه ...

عزیزم امیدوارم تو راهیت سالم و سلامت به دنیا بیاد نمیدونم واقعا چی بگم من بی مهری مادر زیاد کشیدم ولی تو برای بچت همونی باش که همیشه دوست داشتی مادرت برای تو باشه 

2706