2733
2734

سلام دوستان خواستم بدونم درز پشت مانتو که از وسط خط کمر از بالا میندازن تا پایین مانتو برای چیه بهتره باشه یا نباشه چه تاثیری تو زیبایی مانتو داره و ساسون پشت و جلوی مانتو مجلسی خوبه داشته باشه یا نداشته باشه

خدایا تو برامون بساز که اگه تو بسازی هیچ کسی نمیتونه خرابش کنه🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اون درز وسط پشت مانتو یا لباس باعث میشه لباس خوشفرم تر بشه و تو قسمت باسن پیچ نخوره.

به جای ساسون برش عصایی یا برش از سرشانه بهتره

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 

اون خط پشت مانتو برای گودی کمر میدوزن 

ساسون هم لباس رو تو تنت خوش فرم می‌کنه 

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیاره😔                      کجا باید برم که یک شب فکرتو منو راحت بذاره😔                 چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره😔           محاله مثل من توی این حال من کسی طاقت بیاره😔           کجا باید برم که تو هر ثانیم تو رو اونجا نبینم 😔                   کجا باید برم که بازم تا ابد به پای تو نشینم😔                      قراره بعد تو چه روزایی رو من تو تنهایی ببینم😔                    دیگه هر جا برم چه فرقی میکنه از عشق تو همینم😔

درز پشت بله گلم بهتره داشته باشه 

اابته توی لباسای ازاد مثل شومیز و مانتوهای ازاد لازم نیست و الگوی پشت رو روی دولا بسته میندازن

ولی توی مانتو های اندامی کاملا لازمه چون بعدا میتونی گودی کمر رو از توی همون درز در بیاری

مَرآ قولی‌ست بآ جآنآن کِه جآنآن جآنِ مَن بآشَد🫀واسه بابا شدن عشقم دعا کنین🌝اخه اون بهترین بابای دنیاست🙃
برش وسط پشت باعث میشه تو گودی کمر مانتو قشنگتر بمونه،مانتو مجلسی اصلا نباید ساسون دار بدوزی باید برش ...

سلام خودم خیاط نیستم میخوان مدل به خیاط بدم برای مانتو مجلسی ساسون چجور بگم بدوزه که شیک در بیاد؟

2740
اونم ساسونه،گودی کمر را نشان میده بهتره باشه باعث زیبایی لباس مجلسی میشه

مرسی ساسون چی باشه یا نباشه ساسون چه مدلی خوبه یکم اندامم پره

بنظرم بستگی به اندام داره اگه قوس کمر زیاد باشه بهتره بگیری که پف وشلی نیوفته ولی اگه کمر پهن باشه جالب نیست بگیری

همون موقع که ساسن هارو میکشی باید دوسانت رو خط کمر بگیری تا بالای گردن صفرش کنی 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
بنظرم بستگی به اندام داره اگه قوس کمر زیاد باشه بهتره بگیری که پف وشلی نیوفته ولی اگه کمر پهن باشه ج ...

عزیزم من خیاط نیستم فقط میخوام برای مانتو مجلسیم به خیاطم مدل بدم و اندامم هم پره

مرسی ساسون چی باشه یا نباشه ساسون چه مدلی خوبه یکم اندامم پره

بستگی به فرم سینه داره اگر کوچیکه باید از حلقه ساسون داشته باشه ،اگر بزرگ باشه از زیر سینه .میتونی روی الگو ساسونها راببندی که موقع دوخت معلوم نشه برش عصایی لباس را زیبا میکنه

بستگی به فرم سینه داره اگر کوچیکه باید از حلقه ساسون داشته باشه ،اگر بزرگ باشه از زیر سینه .میتونی ر ...

مرسی عزیزم 

2706