2737
2739

به اندازه کالری تثبیت بخور

حواست به قندو شکر باشه

وگرنه همه زحماتت به باد میره برمیگرده

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بیشتر نسبت ب چیزای مضر حریص ام 🤭 شکلات شیرینی فست فود 

از فردا پروتئین دریافتیتو ببر بالا

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

من رژیم کالری میکردم 

اعصابمم داغون بود 

رژیم کتو شروع کردم 

هم خیلی میخورم 

هم لاغر میشم 😂

اشک‌من‌پیرهنتو‌تر‌کرده…‌همه‌جا‌عطر‌توپیچیده‌ولی…دل دیگه غربتو‌باور‌کرده….  
حیف نیست ؟؟ من با پانزده روز رژیم کالری شماری و پیاده روی و زومبا حدودا ۵ کیلو کم کردم

گاهی وقتا دزدکی برای دلم رژیمو ژیشکنم اما فرداش نیم ساعت اضافه ورزش میکنم جبران شه،اگ یه سره رژیم باشم افسردگی میگیرم

سلام عزیزدل میشه برا حاجت رواییم صلوات بفرستی🙏محتاج دعاتونم💖💖
بعضی وقتا مغز ادم دگ نمیکشه رعایت و رژیمو چشمتو میبندی و میخوری

موافقم،مخصوصا وقتایی خیلی عصبی و بهم ریخته باشم رژیم میره ته صف،حتما باید یه چی بخورم بگیرم

و این گونه گند زده میشه تو برنامه ها😑😑

سلام عزیزدل میشه برا حاجت رواییم صلوات بفرستی🙏محتاج دعاتونم💖💖
2706