2737
2739
مهمونی قبلم

توروخدابگوچجوری باتوجه گل درست کردی واون نوارهای هویج؟

دوستای گلم لطفابرای شادی برادرم امیرحسین ی فاتحه میخونین 🙏آغازقصه او۱۳۷۸/۱۱/۲۴آغازغصه ما۱۴۰۲/۰۵/۱۷🖤🖤🖤😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اسی جان اگر اینو شماتت ندونی، خواهرانه بگم برای مادرشوهر یکی دوبار اینطوری سنگ تموم گذاشتی، یه چندباری نذار و دوباره یکی دیگه بذار... اگر همیشه اینطور پیش بری عادت می‌کنند و طلبکار میشن. بذار عادت نکنند و همیشه از لطفت خوشحال و ممنون بشن.

2738

شماتت ن ولی از من بشنو من اول مث شما ذوق داشتم بهترین چیز احترام میرفتم خونشون کاراشون همه میکردم از روی دوستی و محبت بعد دیدم ک گذشت اگه واقعا نمیتونستم بکنم یا کاری پیش میو مد طعنه هاشون شروع شد و من تازه فهمیدم محبت نبوده و برام یک وظیفه شده این شد ک خیلی کمتر کردم و رفتارای دیگه هم شروع شد هرچی حد وسطش خوبه

گفتن چرا برا مهمونی مادرشوهرت انقد زحمت کشیدی

گلم من معتقدم آدم همونطور ک ب درد مادرش میخوره باید ب درد مادرشوهرشم بخوره.امروز۶۰ تا مهمون دارن من ژله درست کردم اما ازمن ب شمانصحیت همیشه درست نکن.میشه وظیفه.

مادرشوهر من دوتا مهمون مسن هم ک داشت امرمیفرمود کیک و ژله درست کن.تازه مادرشوهرمن زمینگیره غذاهم باید خودم درست کنم.

ی بار مریض بودم درست نکردم ناراحت شد.

از اون ب بعد دیگه فقط واسه مهونیای مهمش درست میکنم اونم تازه میذارم اگه خواهرشوهرم زنگ زد(بنده خدا با کلی خواهش و عذرخواهی عنوان میکنه)

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
مهمونی قبلم

با احازت اسکرین گرفتم از سالادت که یکی خورد به پُستم،اجراش کنم🤣💕

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
۱ساشه..تو فروشگاه ها هست

گلوکز همون ژلاتینه؟یه بار تو وسایل قنادی فروشی دیدم شیشه ای میفروشن

اونو باید چن قاشق بزنیم؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706