2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستش من ترشی دوس ندارم 😁خودمم دو روزه خوابیدم از حالت تهوع و دل درد فک کنم مریض شدم

من جونم میره واسه ترشی

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2731
وااااا عالیه آدم روحش تازه میشه

اره ما هردومون درس میخونیم

اگه نباشیم چت نکنیم موقع درس خوندن سخت میشه و نمیتونیم بخونیم😐😅

بعد یچیزم ک خیلییی جالبه این وسط شخصیت منو شوهرش دقیقا عین همه دقیقا، بعد من بش پیام میدم اخ درد دارم شوهرشم همون لحظه میگه اینم میخنده میگه درداتونم با هم میگیره کلا اینم خیلی واسمون جالبه همش داستان داریم سرش🤣از اونطرف دوستم یه شخصیت کاملا متفاوت و متضاد میشه گفت داره

تهش پام خورد به لیوان نیمه پرش ریخت  
هیچ کس اونی که قبلا بوده نیست .....دوباره زنده بشو:)

نه دیگه مثل قبلنا مهم نیس برام چون هر چقدر سنگ دل بشی همانقدر ضربه کمتر میخوری 

╭┈─────── 「🌵」

بگذار بگویند و بگویند و بگویند

تو لبخند بزن، خیره بمان، هیچ مگو .

‌‌Let them say and say and say

You smile, stare, say nothing.

اینجا دنیای مجازی هست و پشت تک تک این اکانت ها یه انسان هست که احساس داره قلب داره و ممکنه قلبش بشکنه هیچکسی از سنگ نیس دوست عزیز پس بیاین سعی کنیم کمتر با حرفامون دل بشکونیم چه دنیای مجازی چه واقعی چون ممکنه حرفامون باعث بشه یه نفر تا صبح نتونه بخوابه و چشماش پر اشک بشه 🤍
یکم به منم بده🤤

🍛 بیا 🤕

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
من فکرم نمیتونم بهش بکنم😁😅

باور نمیکنم🤯

نه دیگه مثل قبلنا مهم نیس برام چون هر چقدر سنگ دل بشی همانقدر ضربه کمتر میخوری  ╭┈─────── 「🌵」 ...

بالاخره که چی باید از یک جا شروع به زندگی بکنی ...اینجوری جوونیت می‌ره به خاطر یه نفز

به جاش شیرینی زبون دوس دارم😁

نوش

بالاخره که چی باید از یک جا شروع به زندگی بکنی ...اینجوری جوونیت می‌ره به خاطر یه نفز

.

اینقدر دیگه ازش متنفرم ها هر چقدر بگم کمه و بخاطر خودم تلاش میکنم پیشرفت میکنم من گناهمم بهش نمیدم چه برسه بخاطر اون جوونیم هدر برع 😏

اینجا دنیای مجازی هست و پشت تک تک این اکانت ها یه انسان هست که احساس داره قلب داره و ممکنه قلبش بشکنه هیچکسی از سنگ نیس دوست عزیز پس بیاین سعی کنیم کمتر با حرفامون دل بشکونیم چه دنیای مجازی چه واقعی چون ممکنه حرفامون باعث بشه یه نفر تا صبح نتونه بخوابه و چشماش پر اشک بشه 🤍