2752
2734
عنوان

دلم میخواد برم توی روستا زندگی کنم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 68283 بازدید | 1384 پست
چرا خودمون دهات داریم بچه بودیم میرفتیم تابستونا میدونم سختیاشو ... ولی از سختی های تهران خسته ام از ...

البته اگر روستایی انتخاب کنی که امکاناتش کامل باشه بچه مدرسه ای داری حواست به اینکه مدرسش چطوره تا شهر چقدر فاصله داره که احیانا  باشگاه یا کلاس تقویتی بفرستی  دوست خودم فاصله روستاشون تا شهر نزدیک ۱۰ دقیقه ست بهترین زندگی رو دارن بچه هارو میفرسته باشگاه کلاس آموزشی خودشم میره باشگاه ماشین داره واقعا آسوده زندگی میکنن دوراز هیاهو  پارک فروشگاه  درمانگاه مدرسه تا دیپلم گاز و....اینام که جای خودش رو داره

دل شکستن هنر نیست ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چ میخواد بشه بفهمن من دلم میخواد از هیاهوی شهر بیرون برم بچه هامو توی طبیعت بزرگ کنم هیچی از این ...

چه فکرا میکنی صدا دهل از دور خوش است فکر میکنی زندگی روستاییا خوبه ؟ امکانات شهر رو میتونی ول کنی بری روستا گاو و گوسفند جمع کنی شما که همیشه عطر میزدین و کفشاتون واکس زده بوده لباستون بوی پهن گوسفند بگیره و به کفشاتون پشکل بچسبه میتونی تحمل کنی ؟ از بس تو روستا کار کنی دستات زمخت بشه کف پاهات سیاه 

مگر مگر پولدار باشی کارگر بگیری برات انجام بدن

اینجا جای تبادل نظره نه تحمیل نظر رعایت فرمایید🙏درخواست دوستی قبول نمیکنم 😊میخام برای دخترم مادری باشم که مامانم برام نبود😔
نمیدونم چه جوری شغل مونو ول کنیم  نریم اونجا گشنه بمونیم کار هایی غیر شغل مون بلد نیستیم

منم همین فکرو دارم.منتها نه کل سال.مثلا تابستونا،اواخر بهار،اوایل پاییز خوبه.اونجا یه خونه داشته باشی،هرموقع از شهر خسته شدی بری اونجا.هر موقع از اونجا خسته شدی بری شهر.

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
2731

ادم ک ثروت کافی داشته باشه یه خونه باغم آماده کنه کلی حال و هوا عوض میشه

روستا زیباس ولی سخته بخصوص دامداری و کشاورزی که واقعا سخته

ولی منم خیلی دوسدارم یه باغ بخریم خونه و درخت و سبزی و استخرو....عالیه ادم زندگی میکنه اونموقع

به هدفم رسیدم😉
زندگی تو روستا به اون رویایی که فکر میکنید نیست اما مسلما از تهران بهتره،تهران واقعا جای زندگی نیست

تهران پر شده از دود لامصب

ولی تمام امکانات تفریحی و درمانی و.. کامل هست

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
عزیزم میتونی یه خونه درست کنی روستا تابستون سه ماه بمونی بقیه اش بیا خونه خودت یه تنوع باسه برات یا ...

الن یه خونه روستایی هم شده یه میلیارد واقعا یه میلیارد اضافه تر نداریم ... بعدشم اصلا ماها مرخصی بیشتر از سه روز نداریم ... دلم میخواد زندگی کنم اونجا

مادرِ من زمین؛ معلم ِ من طبیعت و راهنمای من شهودم است 🌱❤
میخوام توی دامن طبیعت بچه هامو بزرگ کنم دوس دارم بچه هامو home school   کنم کنارش به بچه ...

داری درمورد زمان خاله هتی حرف ‌‌‌‌‌‌‌‌‌میزنی؟؟😅

روستاهای الان کم از شهر ندارن فقط کنارش طبیعتم داری 

اونی که شما میگی باید بری تو کوه زندگی کنی (ما شمالیم)

2706