2733
2734
عنوان

دلم میخواد برم توی روستا زندگی کنم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 68264 بازدید | 1384 پست
میخوام توی دامن طبیعت بچه هامو بزرگ کنم دوس دارم بچه هامو home school   کنم کنارش به بچه ...

انشاءالله به آرزوت برسی

من یه ذره که از شهر دور میشم، دلم میگیره و شلوغی شهرو به سکوت ترجیح میدم. خونه بابام تو روستاست، هر وقت میرم، دوست دارم زودتر برگردم به خونه خودم و شلوغی هاش.. دوست دارم تو جمعیت و شلوغی باشم

البته که سلیقه ها و احساسات با هم فرق دارن

اگه مهمون خونه ای بودید و صاحبخونه براتون چای آورد، رد نکنید‌؛ شاید این تنها چیزی باشه که برای پذیرایی داره..... حواسمون به دستهای خالی باشه.... 🤲یادمان باشد زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست؛ ساعت بعد، حساب داریم....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

فک میکنی دامداری و کشاورزی به این راحتیاست..زمستون رو تصور کن چقدر سخته .کلی کار داره اینجور شغل ها الکی نیست که یه روز کار کنی دیگه فرداش فرار میکنی. مایه گاوداری داریم تاحالا اگه بدونی چند نفر اومدن نتونستن تحمل کنن

روستاها خوبه من خودم اصالتا روستایی هستم ولی روستای ما ی طرز فکر غلط داره بعد از ازواج میخاستم برم روستا زندگی کنم بابام گفت میخای بری برو

ولی اونجا همه درباره لباست 

خوردت خوراکت رفتت آمدت نظر میدن مثل اینجا نیست ندونی بغل دستیت کیع

منم نرفتم 

2731
چه جوری میشه کار کنیم؟ ما که تجربه دامداری نداریم میشه یاد گرفت؟

ما هم تو روستا زندگی میکنیم برا هر کاری میتونی کارگر بگیری خودتون فقط اونجا زندگی کنید هیچ سختی هم نداره امکانات داخل خونمون هم مثل شهر میمونه خودت میتونی دست به سیاه و سفید نزنی فقط از طبیعتش استفاده کنی

ما جایی داریم خونه میسازیم که خارج شهرمونه و ی منطقه عالی و خوش اب و هوا که روستام نیس ولی خیلی دنجه  و ارومو باغ اینام اطرافش هست خیلی دوس دارم زودتر تموم شه بریم از اپارتمان نشینی اونم با بچه متنفرم 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦

من دوست دارم تو جنگل زندگی کنم یک کلبه داشته باشم با حیوان های خودم 

اگر درامد داشته باشه بدون کار کردن 

زندگی براش ارامش بخش میشه 

بدور از حرف حدیث بدور از سیاست دغدغه زندگی 

بدور از تلاش برای دنیا 

به خدا گفتم :بیا جهان را قسمت کنیم آسمان مال من،ابر هاش مال تو دریامال من،موج هاش مال تو ماه مال من،خورشیدمال تو، خداخندید گفت: بندگی کن.. همه دنیا مال تو..من هم مال تو
خواهرم از شهر رفت روستا برای زندگی...الان عین چی پشیمونه... از دور قشنگه این چیزا

از  کدوم شهر به کدوم روستا؟

شغل ش چی بود قبلا؟

الان چه شغلی؟

چرا پشیمون شدههه؟؟؟

بچه داره؟

مادرِ من زمین؛ معلم ِ من طبیعت و راهنمای من شهودم است 🌱❤

تو روستا باید ثروتمند باشی تا اسایش داشته باشی

خواهرشوهر من رفته خیلی پشیمونه اوایل رویایی فکرمیکرد ولی من خودم بازنشست بشم دوست دارم باغچه و اینا داشته باشم ولی الان ک اونو میبینم میگم اصلا و ابدا

یک سال از همه دور شو و تلاش کن، بعد یک سال از خودت رو نمایی کن، اون لحظه ست که همه دلشون میخواد یا باهات باشن یا جات باشن...💋