2733
2739
عنوان

دلم میخواد برم توی روستا زندگی کنم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 67997 بازدید | 1384 پست
نمیدونم چه جوری شغل مونو ول کنیم  نریم اونجا گشنه بمونیم کار هایی غیر شغل مون بلد نیستیم

والاچی بگم روستازندگی کردن سختی های خودشوداره منکه عمرا بمیرمم دوس ندارم توروستادفنم کنن چ برسه ب زندگی کردن

دلی من بس توئ تیایه بوتونبئ لیه نایا❤❤سومین کاربریه ک تعلیق شدم دوباره تعلیق بشم باعث وبانیشو پاره پوره میکنم🤬🤬🤬         کچی کوردستانم✌🏻💪🏻تسلیت کوردستانکم🖤🖤💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والاچی بگم روستازندگی کردن سختی های خودشوداره منکه عمرا بمیرمم دوس ندارم توروستادفنم کنن چ برسه ب زن ...

نمیدونم چرا من انقدر حسرت اون زندگی رو دارم

مادرِ من زمین؛ معلم ِ من طبیعت و راهنمای من شهودم است 🌱❤
2731

خواهرم از شهر رفت روستا برای زندگی...الان عین چی پشیمونه...

از دور قشنگه این چیزا

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2740
حالا من که تو روستای شمال زندگی میکنم به شوهرم میگم بریم شهر تو شلوغی 

بیاید جا عوض. ...کدوم روستا

خوش به حالتون

دیه مون ه کدوم روستایی بری من خودم الان شهر هستم ولی روستامون آب و برق گاز داروخونه و باشگاه داروخون ...

ما هم

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.
اگه بتونی یه زمین داشته باشی روستا برای تفریح بهتره

ما که صبح تا شب تو ترافیک جونمون در میاد خبچ مرخصی نداریم که بریم روستا برا سفر

حداقل یه ماه بمونم بچه هام با مرغ و خروس بازی کنن

من همه آرزوم اینه پنجره اتاق بچه هام به چند تا درخت و سگ و گربه و مرغ و خروس باز شه همین

ولله منم تو روستام البته نه شمال جنوب هم گرمه هم نه مرغ خروس نه سبزه و درخت هست فقط امکانات نیست نه بیمارستان نه بازار نه هیچی یه دونه سوپر مارکت و یه خانه بهداشت

امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💖

نن بچه روستام ، برید ،بهتون میگم چجور دامداری کنید😁فقط یه روستایی برید دست رسی راحت به شهر داشته باشه ،امکاناتش کافی باشه 

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 
2706