2737
2739
عنوان

تجربیاتتون راجب انتخاب همسرتون برای ازدواج،دو دل نبودید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 21 پست
بسم الله الرحمن الرحیم نرمال بود😂 (خسیس نبود.شکاک نبود.وابسته به خانواده نبود.به حجابم گیر نمیداد ...

اقا همچیش شوهرمنه🤩♥️

یه جز کارش توان مالیش خوبه اهل کاره ولی کارش سخته خونه و ماشیتم داش😁♥️

ولی من اونموقع اینقددد بچه بودم ک اینایی ک الان بچها میگن اصلا دقت نکردم و مهم نبود🤣🤣

مَرآ قولی‌ست بآ جآنآن کِه جآنآن جآنِ مَن بآشَد🫀واسه بابا شدن عشقم دعا کنین🌝اخه اون بهترین بابای دنیاست🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه محل کار مدیرم بودن یه چندماهی با هم در ارتباط بودیم بعد بله رو دادم

ما هم محل کارمون یکیه

ولی سر این مسائلی که تکلیف منو مشخص نمیکنه و فقط وعده میده،از محل کارم به اجبار خانواده باید خارج شم و جای دیگه مشغول شم

خانوادم در جریان دوستی ما بودن

خانواده من بشدت مخالف دوستی قبل ازدواج بودن ولی با اصرار و حرفای من اعتمادشون جلب شد ولی خب با بدقولی های ایشون منم دیگه نمیدونم چه جوابی به خانوادم بدم

مجبورم از جایی که اون هست خارج شم و......

ایشون در جریانه علاقه شما هستن؟

مستقیم نگفتم. فقط رفیقش میدونست. اونم بهم گفت دوستمون کنه من قبول نکردم بخاطر اینکه شاید فکر کنه دختر بدی ام که ابراز علاقه میکنم.

الانم که رفیقش درسش تموم شده از شهر ما رفته.

خودشم محل کارش نزدیک خونمونه اما خب نمیبینمش😔

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس 
2731
ببین خانواده خییییلی مهمه اگه نخوانت بعدا به مشکل میخوری

مسئله منم همینه...ولی هی میگه مگه قراره اونا با تو زندگی کنن،من تورو میخوام و راضیشون میکنم و اینحرفا....

انشاالله اگه قسمت هم هستید زودتر به هم برسید

ان شالله.خیلی محتاج دعام خیلی دوسش دارم😔

ان شالله شمام هرکیو میخوای قسمتت بشه و خوشبخت بشین. 💖

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس