2733
2739
عنوان

دلم گرفته😔💔

276 بازدید | 26 پست

خدايا ميشه به منم نظر كني؟؟؟

بچه ها خيلي حالِ روحيم خرابه 

بخدا حسود نيستم...!

انشالله هركي بارداره،بارداري راحت و آسوده اي داشته باشه

ولي جاريم تازه باردار شده خواهرشوهرمم ماه هاي اخر بارداريشه 

خيلي بهم فخر ميفروشن🥺💔

مخصوصا جاريم.😔

دلم گرفته💔چرا خدا به ما چشم انتظارا اينقدر سختي ميده خستم 😔چندين ماهه اقدامم هيچ مشكلي هم نداريم منو همسرم 😞

نشد چون خدا نخواست...💔

عزیز دلم جاری منم تازه بارداره شده 😄ولی این خدایی خیلی به روم نمیاره یه بچه ۱۰ ساله داره ک بعد ۵ سال باردار شده

۶ماه قبل دوباره بعد ۱۰ سال با دوا و دکتر باردار شد تو ۸هفته سقط شد بعد دوباره دوا درمان شروع کرد الان چند روز پیش ازمایشش مثبت شد🙏

ناراحت نباش گلم زودی قسمت من و تو هم میشه🤰 شاد باش اگ بخایم قصه بخوریم مامان های خوبی برا نی نی هامون نمیشیم ها باید ی مامان پرانرژی و مثبت اندیش باشیم پایان همین انتظار شیرینه مطمعا باش سال دیگه همین موقع به لطف خدا بچه بغلیم و بچه هامون هی وق وق میکنن😅و به فکر پوشک عوض کردن و کهنه شکستن وشیر دادنیم و نخوابی های شبانه ک انشالله قسمتمون میشه 🤲🤱

خدایا شکرت که قراره بزودی به من و آقایی یه بچه سالم هدیه بدی🙏🤰😍قراره بزودی تیکر بارداری بزارم😍🤰
عزیز دلم جاری منم تازه بارداره شده 😄ولی این خدایی خیلی به روم نمیاره یه بچه ۱۰ ساله داره ک بعد ۵ سا ...

قربونت برم مهشيد مهربونم 

انشالله به لطف خدا😍🥰

بيشتر نگرانيم اينه اگر اين ماه نشم ماه بعد بايد امپول بزنم😟

تو رفتي ازمايش گلم؟؟انشالله كه خيره و توهم اين ماه مامان شدي دخترِ خوش قلب

بنظرم تو دو قلو مياري😍😍😍😍

نشد چون خدا نخواست...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیز دلم ببخشید ک توی این تاپیکتون پیام میزارم خیلی مهم هست میشه جواب. بدی

دل من تنگ چشایی ست  که نیست.... 🥺 میشه برا محمد آیهان کوچولوی من دعا کنید چشماش خوب بشه 😔 شاید خدا صدای شما رو زود تر بشنوه 🙏یعنی میشه مثل بقیه بچه ها محمد منم همه جارو ببینه و بازی کنه 😔               خــــدایـــا ایــنـ هــمــہ اسـتـخــوانـ داشــتـمـ 😞چـــرا دلــمـ را شــکـسـتیـــــے؟؟خسته ام از اینکه هر روز جلوی آینه اتاقم نقش قوی ترین مادر دنیا را بازی میکنم ولی شب ها همه قوی بودنم را کنار بگذارم و یکباره همه قوی بودنم از چشم هایم بیرون بریزد و تا صبح ضعیف ترین آدم جهان باشم ...😓🖤
عزیز دلم ببخشید ک توی این تاپیکتون پیام میزارم خیلی مهم هست میشه جواب. بدی

بخدا سردرد شديم منو خواهرم ماشالله سوالا زياد بودن 

جانم بپرس؟؟

نشد چون خدا نخواست...💔
2740
2706