2737
2739
عنوان

آمپول پروژسترون

882 بازدید | 15 پست

سلام خانوما لطفا تجربیاتتونو بگید و منو راهنمایی کنید

من بعد زایمانم عمدتا پری هام مرتب بوده 

ولی گاهی تاخیر داشتم

این ماه باید ۶ آبان میشدم از بس درد داشتم و عصبانی بودم

طاقت نیاوردم رفتم دوتا امپول پروژسترون زدم زودتر پری بیاد

روز موعدم بی بی زدم کامل منفی بود البته

بنظرتون چند روز بعد امپول پری میشم

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه هفته بعد شدم

دخترا اسم من صرفا بخاطر نشوندن خنده روی لبهای قشنگ شماهاست ک شاید تو یه لحظه ای ک غمگینین یا حوصله ندارین منو تو یه تاپیک ببینید و لبخند بزنید 😁نگید ک فکر میکنید من یه دسته پشم فرفری ام که رو ساق پاهای کلفت صغرا نشستم که ناراحت میشم ازتون 😑😑😑🤣🤣🤣🤣🤣🤣 تو بعضی تاپیکا میگن واقعا پشمهای فر خورده صغرا ؟؟؟؟!!!!!منم در جواب میگم پَ کی ؟ اصغر ؟ 🤣🤣🤣🤣اینایی ک معتقدن مردا یا زنایی ک خیانت میکنن  همسرشون یا طرف مقابل براشون کم گزاشته منو ریپلای نکنید چون پرم به پرشون گیر کنه پرپرشون میکنم 💪💪💪🙅🙅🙅 من تو دلم همییییشه غمههه حتی اون لحظه هایی ک تو تاپیکای فان کامنتی میزارم ک شما زمینو گاز میزنید هم باز من تو دلم غمگینم اما هنوزم سر پام    
2731
نهایتا ده روز

لعنتی چ اسمیه داری تو 😂😂😂😍✌

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
من ۶ روز بعد شدم

من پارسال دو هفته بعد تاخیرم زدم ۱۴ روز طول کشید نشدم یهو دیدم به به همین امپول بارداریمو محکم کرده

از شما چ پنهون اینبارم ب هوای اونبار زدم😂😂😂😂

2740
سلام عزیزم من دیدم شما از آخرای سال ۹۸ آمپول اچ سی جی زدین برای بارداری . ولی اخر ۹۹ باردار شدین. می ...

واقعیتش من آدر ما تمام داروهامو ریختم دور یک روز کامل نشستم گریه کردم و رفتم سراغ زندگی طبیعیم

دی ماه کلا پری نشدم

بهمن دیدم دیر شده رفتم امپول زدم پری بشم بازم نشدم رفتم بعد کلی بی بیو ازمایشجدید دوباره ازمایش  ک مثبت شد و باردار شدم الانم در پی دومیشم 

پسرمم یکسال و ۲ماهشه

واقعیتش من آدر ما تمام داروهامو ریختم دور یک روز کامل نشستم گریه کردم و رفتم سراغ زندگی طبیعیم دی م ...

پریودی هاتون نامنظم بود؟ یعنی قبلش که همش دارو میخوردی استرس داشتی که نمیشد؟ یا استرس هم نداشتی؟ ولی نمیشد

پریودی هاتون نامنظم بود؟ یعنی قبلش که همش دارو میخوردی استرس داشتی که نمیشد؟ یا استرس هم نداشتی؟ ولی ...

اره دقیقا استرس نابودم کرده بود اون یماه تاخیر ک داشتپ کلا بیخیالم کرد فقطم بعد امپول یبار رابطه داشتم

من تمام عمرم تنبلی تخمدان داشتم بعدشم اسپرم همسر بشدت ضعیف بود

اره دقیقا استرس نابودم کرده بود اون یماه تاخیر ک داشتپ کلا بیخیالم کرد فقطم بعد امپول یبار رابطه داش ...

خوش به حالتون

یعنی هیچ کاری نکردی آخرش طبیعی باردار شدین؟ برای منم دعا کنین

خوش به حالتون  یعنی هیچ کاری نکردی آخرش طبیعی باردار شدین؟ برای منم دعا کنین

واقعا معجزه بود ان شاالله روزی شما

سلام بچه ها بخاطر اینکه تجربمو باهاتون به اشتراک بزارم 

گفتم بیام بگم تا الان چی شده

یک هفته از امپولای پروژسترون گذشته

ده روز از موعد پریودم

و

دیشب من دوتا بی بی چک زدم هردو بلافاصله مثبت شد

امروز اول صبحم زدم بلافاصله مثبت شد

نتیجه اینکه امپولا جای جنینو سفت تر کردن

ولی بشدت کمر درد و زیر دل درد دارم دعا کنید بارداریم ختم بخیر بشه مرسی از دعاهای پر از مهرتون

سلام بچه ها بخاطر اینکه تجربمو باهاتون به اشتراک بزارم  گفتم بیام بگم تا الان چی شده یک هفته ...

سسلام مبارکهههههه

منم ۱۵ روز عقب انداخت امروز رفتم پروژستون زدم ازمایشام منفی بودن.

شما ازمایش تیتر داده بودید؟؟

قبل از آمپول ها بیبی چک و ازمایش منفی بود؟

چه زود امپول زدید پس