2737
2734
عنوان

لیست لوازم ضروری سیسمونی

4880 بازدید | 96 پست
چرا فکر می‌کنید هر چیزی که در فروشگاه‌های سیسمونی وجود دارد باید در لیست خرید سیسمونی باشد؟ باور کنید خیلی از چیزهایی که می‌بینید و می‌شنوید حتی یک‌بار هم مصرف نمی‌شوند. پس کمی فکر کنید و چیزهایی را بخرید که حتما از آنها استفاده می‌کنید. لوازم غیرضروری مانند شنل شیردهی، قنداق فرنگی و تاب برقی را حذف کنید چون آنها دست و پا گیر می‌شوند و بی‌استفاده می‌مانند. از هر چیزی هم که می‌خرید زیاد نخرید مخصوصا لباس‌های نوزادی چون نوزاد هر روز بزرگتر می‌شود و سایز عوض می‌کند، پس سعی کنید لباس‌های باکیفیت اما به تعداد کم بخرید. وقتی رشد نوزاد کمی به تعادل رسید آنوقت می‌توانید لباس‌های متنوع‌تری برایش بخرید. اما لوازم زیر باید در هر سیسمونی باشد: سرویس خواب نوزاد ظروف ذخیره و حمل شیر نوزاد ظروف و سرویس غذا‌خوری نوزاد پیش‌بند، شیردوش، شیشه شیر، پستانک، دندان‌گیر فلاکس و بطری آب، بشقاب، قاشق و چنگال نوزاد فین‌گیر، قیچی و ناخن‌گیر مخصوص نوزاد زیر‌پوش، کلاه، شلوار نخی، دستکش بی‌پنجه، سرهمی شامپو و لوسیون بدن، کرم سوختگی، پودر بچه سرویس حوله و پتوی نوزاد عروسک، کالسکه و کری‌یر، کیف وسایل نوزاد زیرانداز برای تعویض پوشک کفش و پاپوش نوزاد
شیشه شیر و پستونک هم اولش یه مارک معمولی با قیمت کم بخرید بعد اگه بچه استفاده کرد بهترش و تهیه کنید. من چند مدل شیشه چیکو خریدم کوتاه و بلند و پلاستیکی و شیشه ایی و.. ولی اصلا پسرم استفاده نکرد. پستونک هم همینطور.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740