2733
2739

دوستان من باردارم حوصله بحث ودعوا و گارد گیری هم ندارم هرکسی مخالف هستش بااحترام بره بیرون 

دوسدارم زودتر جنسیت بچم وبفهمم و دوسدارم بچه اولمم سالم و پسر باشه ما ۵تاخواهریم و بردارم نداشتیم ک حامی داشته باشیم همش فکر میکنم بچه تو شکمم پسره قطعا هم اگ پسر باشه واس بعدی میرم دکتر ک دختر بشه و چون عاشق دخترم ومیدونم برکت پس هردوجنسیت رو دوسدارم کدوماتون دوست داشتید بچتون پسر بشه و شد؟!استرس دارم 🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

آن شاالله که بچت پسر بشه .چرا گارد.دیگه بعد پنج تا دختر دیگه معلومه خودت هم که نخوای مامانت آرزوی نوه پسری داره.الهی به حق امشب بچت پسر بشه .اصلا دوقلو پسر بشه

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است