2737
2739

این خانوم جلسه اول اومد انقد وقیح و بی تدب بود همه بعد از کلاس شاکی بودن ازش ، میگفت شماها که پیام نورید همتون بی سوادید من از دانشگاه علامه میام و ال و بل.

بعد امروز قراربود امتحان بگیره ،صندلی یه اقا رو برد گذاشت اول کلاس جلوتر از همه ، بعد پسره گفت من اینجا نمیشینم اون میگفت ن باید بشینی

،منم دیگه خیلی بدم اومد گفتم یعنی چی استاد این کارتون خیلی زشته چرا توهین میکنید

گفت اخه من به بعضی ها اعتماد ندارم (اصلا هنوز امتحان شروع نشده بود که اون پسره بخواد تقلب کنه فقط از رو ظاهر داشت قضاوت میکرد) 

گفتم اگه من بودم هیچوقت اونجا نمیشستم از کلاس میرفتم بیرون😒 گفت تو دخالت نکن اگه ناراحتی برو بیرون ،

منم گفتم قطعا خوشحال نیستم فقط اومدم امتحان بدم و ما باید بتونیم ازهم دفاع کنیم بعد گفت اینجا با اونجا چه فرقی داره همش یکم جلوتره منم گفتم اگه فرقی نداره خب بزارید همونجا پیش بقیه بشینه

بعدش دیگه پاچه خواارها زبونشون باز شد که استاد ما خیلیم خوبه استاد برگه ها رو بدید😑😑😑

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
وای این پاچه خوارا چرا نسلشون منقرض نمیشه😑

همون دلم میخواست بفهمم کی بود اینجوری گفت ازش بپرسم با پاچه خواری به چی رسیده 🤨

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
وای چقدر بدم میاد از این ببخشید عذر می خوام کاسه ل*یس ها 

دقیقا بقیه همه ساکت بودن انقد بدم اومد ،انگار اگه یه درس رو پاس نکنن چی میشه ته تهش ترم بعد برمیدارم دیگه

پسره خودش زبون نداشت؟

اولش که صندلیشو برد جلو همه خندیدن بهش ، خیلی اعصابم خورد شد، هیچکس هم هیچی نگفت فقط خودش داشت اعتراض میکرد منم گفتم اعتراضمو نشون بدم گناه داشت تنها بود

ولی شمام زیاد از کسی دفاع نکن بعدن برات شاخ میشه اون آقا باید خودشم چیزی میگفت 

خودش ک داشت اعتراض میکرد ولی هیچکس ازش حمایت نکرد همه لال شده بودن 

منم اعتراضم در کل به استاد بود اخه باز داشت میگفت شما اندازه دوواحد سواد ندارید😑

بچه ای هنوز😂 چند سال دیگه یاد میگیری چجوری رفتارکنی

لابد اینکه عین کبک سرمو بکنم تو برف پختگیه ؟😑

من هیچوقت جلو توهین ساکت نبوده و نیستم

خودش ک داشت اعتراض میکرد ولی هیچکس ازش حمایت نکرد همه لال شده بودن  منم اعتراضم در کل به استاد ...

خوب بود که حمایت کردی میگم از حد نگذرون 

مدیر عامل کارخونه کافور سازی 😅          مرغ آمین همیشه بالای سرمه       
2706