2733
2734

چرا ممکنه بیفته اما موقع اقدام دکتر به من گفت اگه هرشب باشه اسپرم مرد ضعیف میشه و خیلی سخت لقاح صورت میگیره ولی باز ممکنه

خواهشا عقده ای ها ریپلای نکنن حوصله بگو مگو ندارم مرسی اه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کی گفته هرشب باید اقدام کنی؟

روزهای تخمک گذاری یک شب درمیان کافیه

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2738
من هرشب شبی دوبار اقدام کردم ولی نشد که بشه 🤣🤣

ب خدت رحم کن خواهر ۲ باررررر من موقع اقدام هفته از دو بار رابطه داشتیم 😂

کاربری دو نفره ⭕️ رد نکن امضامو تروخدااااا واسه نیتم دعا می‌کنی 🥲💔

خانما شماهم ی روز بعد رابطه پاهاتون کمرتون درد میکنه انگار خورده جایی اونطور درد میکنه و اینکه دوروز پیش رابطه داشتیم اونم70دقیقه شد ب خاطر همون هنوز یکم دهانه رحمم درد میکنه راضی ب رابطه دوم نیستم ب این زودیا😶😐😂

واسه ما ک همون ماه اول افتاد😐🔪

ما هم اونم ن هرشب گاهی 😁😁😁

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
2706