2752
2734
عنوان

دهنم داغون شده با کامپوریتی که کردم😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1422 بازدید | 87 پست
وا مگه کامپوزیت اینجوری میکنه ادمو؟ می میخوایتم انجام بدم با این حساب پشیمون شدم ینی واسه همه اینجور ...

ن منم کردم اصن اینجوری نیستم ک این خانوم میگه

از دندون خودم برام اسون تره همه کارم باهاش میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم گفتار درمانی برای کسیه که از اولش نتونه اینارو تلفظ کنه نکه بخاطر دندون نتونه

بابا این اومده ی پز زیر پوستی بیاد و بره ولش کنین بگین وااای خوشحااالت چقدررر تو پولداری و اینچیزا تا ول کنه بره😂🤣🤣😂

اره کاملا مشخصه که شما چقدر میدونید که هنوز نفهمیدن حرف زدن ربطی به فاصله دندون نداره خداروشکر بالاخ ...

اگه سواد خوندن نوشتن داشتی میدیدی که اونایی که تجربه کامپوزیت داشتن نوشتن که طبیعیه هنوز اولشه و عادت ندارم😐😐

2731

ولی استارتر خواهرای من هر دوشون کامپوزیت کردند مشکلی از نظر تلفظ و بیان نداشتند فقط اولش یه مقدار بزرگ به نظر می رسید دندونشون چون به چهره قبلی عادت داشتیم

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
استارتر واقعا این جوری شدی ؟ چه قدر سخت !!😔 اتفاقا منم می خواستم دندون های جلوییم رو کامپوزیت کنم و ...

نه برای همه اینجوری نمیشه نترس من قبلنا هم تو بچگی یه کوچولو همینو مشکلو داشتم

اگه سواد خوندن نوشتن داشتی میدیدی که اونایی که تجربه کامپوزیت داشتن نوشتن که طبیعیه هنوز اولشه و عاد ...

خانوم با سواد خانم کنفررررررراس مگه من گفتم غیر طبیعیه غیر طبیعی عقل شماس که فکر می‌کنی نیاز به گفتار درمان داری

2706