2737
2734
عنوان

ژل لب زدم بیاین کمک

2591 بازدید | 91 پست

سلام بچه ها ورم ژل لب کی میخوابه و به حالتی که قراره بمونه در میاد؟ من الان چهار روزه ژل زدم یه سی سی، لب پایینم یکم گندس می‌ره یعنی؟ بعد حالت لب طبیعی میشه یعنی حس نمیکنی چیزی تو لباته؟ من الان آینه رو ندیده میفهمم لب پایینم حالتش راحت نیست مث وقتی که تبخال میزنی، یعنی ورمه که اینجوریه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکس 

آقایووون داداشا،گوفته باشم/.اینجه باس ماس...😌یعنی کلش باس ماس.این تاپیک و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس😁😍😌😝یعنی سایت کلوهومش ماس ماس./! (آبجیااااا فدا مدا💛💋) امضامو کاپی نکن مال خودمه دوسش دالم و اینکه محض شوخی و خندس نه توهین😐😂باتچکر💋
2731
2740

منم دقیقا چهار روز ژل زدم البته من نیم بالا زدم نیم پایین ....دیروز یه چیزی اندازه عدس کوچیک توی لبم گلوله گلوله بود امروز بهتره ....برای من بالای لبم ورم داره این بیشتر اذیتم می کنه اما در کل یه هفته تا ده روز طول می کشه ورم بخوابه

بنطرم فقط اوناییکه لبشون خیییلی نازکه باید بزنن اونم نیم سی سی. دخترعموی من خودش لب داره، یه سی سی ام زده، انگار زنبور نیش زده لبشو. خیلی بد شده

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️