2737
2734
عنوان

تلگرامم هک شده😐😐

1203 بازدید | 22 پست

سلام. بچه ها من چند وقت پیش با یکی از بچه ها کلاسمون ک پسره دعوام شد تو تلگرام بعد نمیدونم شمارمو از کجا اورد زنگ زد من شناختم صداشو اما زدم ب اون راه .بعد ک مطمئن شد منم پیام داد بیا تلگرام. رفتم گفت برا چی بلاک کردی منم هیچ نگفتم بعد اون گفت فک کردم هک شدی و اینا برو چک کن منم جدی نگرفتم. الان من با شماره مادرم تلگرامم. دوتا شماره خودم خارج شدم .بعد الان شماره هامو وارد کردم ببینم اکانتم حذف شده یا نه دیدیم زده بازدید یکیش یکو نیم شب 🥺😥🤔 یکی هم هفتو نیم . اما من اصن دو هفته خارج شدم. ینی کار خودشه . چیکار کنم

کاربری دست دونفره. 😃 می اند مای کازن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
خب خب من بلدم بهت میگم 

بمنم بگو یه نفر اومده تو نشست های فعال هر کاری میکنم نمیشه حذفش کنم قبلا میشد اما الان یه متنی میاد نمیدونم چیکار کنممم😐

ستاره ها تو تاریکی میدرخشن🪐

ببین وارد تنظیمات تلگرامت شو نوشته دستگاه برو اونجا 

اسم گوشیتو ک میدونی اون هیچ ولی بقیه اکانت های متصل رو پایان نشست رو بزن اوکی میشن بعدم برو رو حریم خصوصی و امنیت 

تایید دو مرحله ای 

یه رمز بزن ک همیشه یادت بمونه تایید بزن 

بعدش هروقت تلگرامتو بخوای بنصبی چ خودت چ هرکسی باید اون رمزی ک زدی رو بزنی تا بتونی وارد اکانت تلگرامت بشی 

بافیلترشکن بروتوگوگل سرچ کن لینک مستقیم دلیت اکانت تلگرام میادازاونجاشمارتوواردکن ویه کدی میادتوی تلگرامت اونوسریع واردکن ولیت بزن براهمیشه 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چِقَدرِ زیبایَندِ آنانِ کِه ازِ ریشِه خوبَند!🤍🍃

ببین اگه تلگرامت اصلی نباشه فک کنم صاحب اون تلگرامایی که نصب میکنی میتونن برن تو اکانتت برا من هزارتا کانال میاد همیشه صد نفرم تو نشست های فعالم هستن و تو گروه های چرت و پرت عضو میشم