2733
2734
باشه حسود خانم روی اصلیتو بپوشون😂

دهنت سرویس😂😂

توروخدا اینو نگو عصبی میشم بگو ب ی چیز دیگه حسودی می کنم بدم از مردا میاد😂😂😂

من به آینده امید دارم ؛ ببین هنوز امیدوارم..♡
دهنت سرویس😂😂 توروخدا اینو نگو عصبی میشم بگو ب ی چیز دیگه حسودی می کنم بدم از مردا میاد😂😂😂

باشه حسود خانم ولی متاسفانه نمیتونم چشممو ب حقیقت ببندم

😌گویند ک هر تیره شبی را سحری هست خدایا روزی صد هزار بار شکرت بابت تو دلی که بعد از انتظار بهم دادی  خدا جونم مراقب حسامم باش و سالم تو بغلم بزارش   دوستت دارم قلب مامان روح بابا منو بابایی با عشق منتظر لمس دستاتیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب هرچی بری اون راحت تره چون دیگه بار اینکه حوصله شمارو بیاره سرجاش یا کاری کنه از دوشش برداشته میشه و به مرور هی بدعادت تر میشه. بنظرم یه مدت رفتنت رو خیلی کم کن و شده حوصله ات هم سر رفت خونه پدرت نرو. با چیزای سبک شروع کن مثلا به شوهرت بگو بیا بریم پارک دم خونه یکم پیاده روی. یا بریم با ماشین یه دور بزنیم. یا بیا باهم کیک درست کنیم یا فیلم تماشا کنیم و .... اوایل ممکنه هی نه بیاره ولی کم کم عادت میکنه. منتظر اینکه خودش تغییر کنه نمون

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
2728