2737
2734

عزیزان من میخوام بدونم آیا زیره ب برنج طعم خاصی میده ؟

حالا پودر یا درسته اش ..

من میخوام شروع کنم عادت کنم داخل هر چیز از مصلحش استفاده کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام

من تا حالا زیره با برنج استفاده نکردم ولی یه کلیپ از دکتر خیر اندیش دیدم که میگفتند طبع زیره خیلی خیلی گرم و خشکه و برای خانوما باعث چین و چروک میشه. زیاد نباید مصرف بشه

هركجاهستم باشم،آسمان مال من است.پنجره،فكر،هوا،عشق،زمين مال من است.💚💚💚💚
طعم خود زیرس دیگه من دوس دارم خوشمزس

نمیدونم طعم خودش چجوریه .حالا من هر طور باشه میخورم میخواستم مثلا اگه همسرم مخالفت کرد با ریختن زیره و پودرشو یواشکی بریزم میفهمه یا نه؟

آره طعم زیره میگیره و خیلی ها دوست ندارن خودت پودر. کن رو بشقابت بپاش

اها . خمون میخواستم بدونم اگه شوهرم گفت نریز میتونم پودرشو یواشکی بریزم و نفهمه .. پس مشخصه طعمش .مرسی

سلام من تا حالا زیره با برنج استفاده نکردم ولی یه کلیپ از دکتر خیر اندیش دیدم که میگفتند طبع زیره خ ...

واقعا ؟

حالا من قصد نداشتم زیاد استفاده کنم در حدی میخوام ک سردیه برنجو بگیره . من بخدا احیاس میکنم مغزم پوچ شده بسکه سردی میخوریم . همه چی سرده اخه 

2738
واقعا ؟ حالا من قصد نداشتم زیاد استفاده کنم در حدی میخوام ک سردیه برنجو بگیره . من بخدا احیاس میکنم ...

آقای خیراندیش خیلی رو مصرف گرمی ها تاکید دارند و مصرف سردی ها را عامل بیماریها میدونند. من برای زیاد شدن شیر و از بین بردن سردی و نفخ میخواستم بخورم پشیمون شدم. میتونید خرما بخورید بعد از برنج به ریسکش نمی ارزه😊

هركجاهستم باشم،آسمان مال من است.پنجره،فكر،هوا،عشق،زمين مال من است.💚💚💚💚
آقای خیراندیش خیلی رو مصرف گرمی ها تاکید دارند و مصرف سردی ها را عامل بیماریها میدونند. من برای زیاد ...

چ جالب. وای ی مدت خیلی خرما میخوردیما . الان یاد ندارم اخرین بار کی خرما حریدیم