2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
علوم تربیتی✌🏻خودمم میخونم خیلی راحته

عزیزم داری ارشد میخونی یا..؟

من یرا ارشد میخوام تازه بخونم اسفند ازمونه 

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 
واقعا رشته ی خوبیه؟؟ و آخرش به جایی میشه رسید؟؟  بین حقوق  و روان نظرت کدومه

ببین علوم تربیتی عالیه....فوقش تو دبستان و مهد کودک استخدام میشی...من رشتم همینه واقعا عاشقشم رشته روانشناسیا همسخته هم برا کار ب مشکل میخوری

خداوسط غمات یه گل میکاره🌹
2738
اره برا ارشد

چه گرایشی میخوای بخونی لیسانست چی بوده 

چند وقته شروع کردی 

اخه من خودم لیسانسم کامپیوتر بود..تازه میخوام بخونم برا ارشد...یکم آمار و یکم مبانی فلسفه خوندم فعلا

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 
چه گرایشی میخوای بخونی لیسانست چی بوده  چند وقته شروع کردی  اخه من خودم لیسانسم کامپیوتر ...

ببخشید اشتباه گفتم😂دارم لیسانس علوم تربیتی رومیخونم گرایش اموز و پرورش دبستان....همون دبیری

خداوسط غمات یه گل میکاره🌹
2706