2733
2734

هرخانمی رو میبینم اکثرا این حرفا رو میزنن که ما اصلا از مشکلاتمون با شوهرمون به خانواده خودش و خودمون هیچی نمیگیم. همیشه ازش تعریف میکنیم و جلوی بقیه نشون میدیم همدیگرو دوست داریم تا کسی نتونه به شوهرمو بد بگه و... 

ولی من واقعا شرایطشو ندارم... 

خیلی سعی میکنم آبروداری کنم ولی نمیشه چون یه شوهر معتاد، بی مسئولیت و مشکل عصبی دارم که واقعا وقتی بهم فشار میاد وقتی خستم میکنه نمیتونم به خانوادش نگم. 

بگو گلم باشه بفهمن چجوری دختر مردم که با هزار تا ارزو میارن چه کارش میکنن

👑از قضـاوتـ مـردم دلـگـیـر نـشـو،مـهـم تـویـی مـهـم خـودتـی کـه مـیـفـهـمـی دارن اشـتـبـاه مـیـکنـن مـهـم ایـنـه کـه الـان مـیـفـهـمـی کـی لـیـاقـتـ تـو رو داره ایـنـکـه مـیـفـهـمـی نـبـایـد بـرای هـمـه از خـودتـ مـایـه بـذاری از بـرداشـتـ مـردم نـتـرس…🥀🙃                                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا نمیتونم وانمود کنم آره شوهرم خوبه هیچی در موردش نگین چون اینجوری نیست و بله باعث ناراحتی خودم یا بقیه میشه

مثلا وقتی به پدرش بی احترامی میکنه پدرش شاکی میشه ازش من چی بگم

بگم نه خیلی خوبه شما اشتباه میکنی

2731

خانوادش کاری هم انجام میدن؟ کمکی میکنن؟ 

اگر دستش تنگ بود یا در حال حل مشکلی بود و شما رفتی همه جا گفتی ابروشو بردی

نه وقتی نیاز به کمک داشتی

از مشاورهم کمک بگیر

چون اعتیاد و بی مسیولیتی چیزی نیس که بقیه بتونن کمک زیادی کنن اون ادم خودش باید در نهایت بخاد... خیلی سخته مشاور برو

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت
مطمئنا اونایی ک اینجوری میگن یکی از مشکلات شما رو ندارن وگرنه خودشون جر میدادن 😶

واقعا همینجوره چطور حرف دلمو زدین جای من نیستن و نمیفهمن سختی‌های منو

میدونم چی میگی ،ولی کاش نکنی  ،ی روزی ک شوهرت کاراشو ترک کنه و برگرده ب زندگی همه ب چشم قبل نگاهش میکنن ،،البته خانواده خودشه ،

تو دنیای منی اما....‌‌‌‌ ب دنیا اعتمادی نیست ....
2738
خانوادش کاری هم انجام میدن؟ کمکی میکنن؟  اگر دستش تنگ بود یا در حال حل مشکلی بود و شما رفتی هم ...

چندسالی کم و کسری کمک مالی میکردن یا چیزی میخریدن ولی اصلا در زمینه اصلاحش کمکی نمیکنن خیلی براشون عزیزه خیلی بیشتر از من

واقعا همینجوره چطور حرف دلمو زدین جای من نیستن و نمیفهمن سختی‌های منو

ادم از شوخی درددل نمیکنه گاهی اینقد بهش فشار میاد ک میخواد حداقل با حرف زدن خودشو اروم کنه 😔 

🍃ب کوتاهیه آن لحظه شادی ک گذشت، غصه هم میگذرد 🍃
میدونم چی میگی ،ولی کاش نکنی  ،ی روزی ک شوهرت کاراشو ترک کنه و برگرده ب زندگی همه ب چشم قبل نگا ...

ترک کردنش دیگه مثل یک خوابه

جالبه اصلا خودشو هنوز بعد 10 سال معتاد نمیدونه که بخواد ترک کنه!!! 

ادم از شوخی درددل نمیکنه گاهی اینقد بهش فشار میاد ک میخواد حداقل با حرف زدن خودشو اروم کنه 😔 

همینجوریه دقیقا همینجوریه وقتی دیگه منفجر میشم نمیتونم جلوی خودمو بگیرم ببینم اونا همه خوشن فقط من... 

واقعا نمیتونم وانمود کنم آره شوهرم خوبه هیچی در موردش نگین چون اینجوری نیست و بله باعث ناراحتی خودم ...

بقیه ی بحث کوچیک. خانوادگی رو نمیگن عزیزم مشکل شوهرت بزرگه  نگی ک هم خودش ضرر می‌کنه هم شما 

انشالله  مشکلتون برطرف بشه. خدا بزرگه

من مشکلات همسرم رو به مادرش میگم. فکر نکنه خیلی پسر بی نقصی تربیت کرده و من وظیفه دارم تو پر قو نگهش دارم!

ولی پیش خانواده خودم خیلی احترامشو دارم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706