2737
2739

دانشجوهستم و برای شنبه ازمون مهمی دارم که باید نفر اول کلاسمون بشم بتوکل و یاری خدا انشالله...

ولی خییلی خستم و جسمم نمیکشه دیگه

ازطرفی مباحث خیلی زیادی هم مونده

چیکار کنم🙏 راه حل و انگیزه ای دارین؟💕🙏

چرا باید ؟؟

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام. اول استراحت میکنی تا جسمتون روبه راه بشه. بعد یک غذای مقی که بدنتون انرژی بگیره . بعد منابع ازمون روتکمیل میکنی و بعدش به یاری خداوند بزرگ شروع میکنی به خوندن . انشاالله موفق میشی

یک عدد آقا هستم         (به هیشکی اعتماد نکن ، حتی من)

منم هفته بعد کلی امتحان دارم ...

ببین ب نتیجه آخرش فکر کن ..ب خودت انگیزه بده که حتما میتونی 

استادم میگف ۲ سال از زندگیش رو وقف کارش کرد  و فقط دو سه سالشااا الان همه چی داره همه چیییی گفت گاهی وقتا لازمه سعی کنید تو طول زندگی تعادل داشته باشید و رشد کنید ...

شما هم سعی کنید اینجور باشید تو این چند روز تمام تلاشتون  رو بکنید...

اگه ب چیزی که خواستید رسیدید که چه خوب و اگرم نه تلاشتون  رو کردید و غصشو  نخورید 

.
2738

اول از همه استراحت خوب بکن بعدش انگیزه بده تو می تونی تو باید تلاش کنی و نتیجه بگیری به این فکر نکن  که بد میدی امتحانو من مطمنم اگه تلاشتو بکنی می تونی اون نتیجه ایی که میخوای رو بگیری

بنظرم من اول از همه ذهنیتت رو در مورد عنوان تغییر بده 😊

چرا که دیوانه ها هم گاهی با یک جمله و .. کاری می‌کنند که چندین عاقل و منطق و .. هم نمیتونه اون کار و اون حرف و اون کمک رو بکنه 🤦🫣

تنها راهش اینه که بخونی و یاد بگیری

از طرفی خسته شدی 

باید استراحت کنی و روی خوردنی های که میخوری دقت کنی که نسبت به طبع بدنت و .. باشه  و مقوی باشه 

یکم کم تر از نیاز بدنت استراحت کن 

📜کاربر آقام ، هدف: رشد و پرورش تفکرات به سمت انرژی مثبت و ارتقا زندگی در راستای شادی و دیدگاه متفاوت و زیبا ☺️🌹تاپیک هام رو بخون 🌹

چون خسته ای تمرکزت میاد پایین

من خودم شب امتحانیم و برای اینکه حواس و تمرکز داشته باشم

موقع درس خوندن موزیک weightless رو با هندزفری گوش می کنم و هر ۱ ساعت یه بارم ۱۰ دقیقه تنفس 

تو این ۱۰ دقیقه هم سراغ گوشی و موضوع جدیدی نرو 

2706