2733
2734
عنوان

کسی از آژانس هواپیمایی هست ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1730 بازدید | 38 پست
منم آژانس و گفتم نه ایرلاین و فرودگاه اونا که پارتی میخواد فقط . 

عزیزم الان من تو اهواز میخوام برم یه آژانس و شماهم میگی اهواز چارتر و گارانتی نداره 

هنوزم نیاز هست زبان بلد باشم یا خیر؟

خیلی مرسی که وقت میزاری جواب منو میدی با حوصله💙

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
کارمند فروش تور میخوان نمیخواد پول بده دنبال تازه کار هست آموزش بده واسش حقوق زیاد در نیاد اینقد مدی ...

اره 

اخه کلا تایم خیلی زیادی نیست باز شده اونجا 

سابقه کار گفت براش مهم نیست 

من خیلی خوشم اومد از کارش فقط ترسم از اینه زبان نیاز باشه و منم بلد نیستم ، گفتم اگه نیازه دیگه اصلا مصاحبه هم نرم 

ولی کلا بیشتر تمرکزش روی ظاهر و فن بیان بود

ولی خیلی خانم خوبی به نظر میومد ، اما بازم من هیچی نمیدونم 

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای فروش تورهای خارجی نیاز نیست زبان بلد باشیم؟

2731
نه نیاز به زبان نداری اون فقط میخواد ببینه خوشگل هستی یا نه😂 واقعیته تو آژانس باید چهره ات خوب باشه ...

وای خداروشکر خدا خیرت بده 

شکرخدا یه قیافه خوبی داریم😂😂

والا من رفتم ، خانمه فقط یکم باهام حرف زد و خوشش هم اومد ازم گفتش میخواسم ببینمت ظاهرت چطوره و روایت عمومیت

حالا به نظرت برای مصاحبه دوم رفتم چیا بگم که نظرش جلب کنم چون خیلی خوشم اومد از کارشون

وای خداروشکر خدا خیرت بده  شکرخدا یه قیافه خوبی داریم😂😂 والا من رفتم ، خانمه فقط یکم باهام ...

چیزی نمیخواد بگی اون قطعا شما رو میگیره . این شغل گول زننده هست ولی بری متوجه میشی درآمد نداره من پرواز بودم ساعت کاریم از همه کمتر بود حقوقم بیشتر ناراحت بودم اومدنم بیرون البته من بعد ازدواج همسرم گفت نرو چون تایم تعطیلات من همش سر کار بودم البته من مشهدم اینجا شلوغ هست به خصوص عید و تابستون و تعطیلات رسمی همش سر کار بودم

چیزی نمیخواد بگی اون قطعا شما رو میگیره . این شغل گول زننده هست ولی بری متوجه میشی درآمد نداره من پر ...

وای خدا از زبونت بشنوه ولی مرسی که با حوصله جوابم دادی و نگرانیم رو رفع کردی 

ولی خب محیط اون کار همه خانم بودن و من از اینش هم خوشم اومد ولی برای منی که مجبردم و بیکار شاید خوب باشه

من همه چی کار کردم تور پرواز قطار اول از تور شروع کردم بعد دوره های رجا رو رفتم بعد پرواز . اصلا شما ...

سلام عزیزم خوبی شما تو آژانس هواپیمایی کار میکنید؟

یه روز خوب نمیاد روز خوب را باید ساخت
2738