2733
2739
عنوان

مهربونا بیاین نظر بدین این لباسا باهم قشنگن برای تولد دوستم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2908 بازدید | 140 پست
اره دورت بگردم  ولی خب زیاد بلد نیستم فر کنم

فدات عشقی

عه اشکال نداره فدا سرت 

ببخش پسرم دستشویی بردم آف شدم

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزمممم پسرت چندسااالشه؟ میدونی میترسم موهام بسوزن موقع فر کردن  به ریسکش نمی ارزه

نزدیک سه سالش

فر دستی هیچی نمیشه از ریشه نیست که 

خیلی خوبه من دارم سیمشو پسرم قطع کرد خیلی خوب بود باید ببرم درست کنن خیلی کار راه اندازه برای تنوع

ولی منم همینم  ولی جدیدا به این نتیجه رسیدم که با دعوا کردن مشکل حل نمیشه و هنر رو اون کسی که ...

آره منم با فشارهایی ک بهم اومد و ۹ ماه جیییییغ کشیدم تنهایی ....  اونقدر پشت فرمون جییییعغ کشیدم ک عابرا با  تعجب و و راننده ها با دلسوزی نگام میکردن .... 

اونقدر  شبا  زیر پتو گریه کردمو  کسی نتونست ذره ای آرومم کنه ........ اونقدر از فکر و  نخوابیدن سر درد شدم ....  اوقدر دارو خوردم و آروم نشدم .... 

کسی که نَفسم بود و تمام دنیای هم بودیم . جلو چشام عقد کرد منم عکاس عقدش شدم . عروسی کرد و.... دستم کوتاه شد ....  برا گرفتن دستاش

بعد از اون ب خودم ک اومدم دیدم این شخصیتو دیگه نمیشناسم . جالبه اصلا برام مهم نیس بقیه اذیت شدن ...  مهم نیس بقیه  چی فکر میکنن 

... حتی انگار مهم نیس   ک ب اشتباه  جسورانه برخورد کردم ... 

همیشه میگفتم کسی ک تند برخورد میکنه درون خودشه ک پُر لز تندیه وگرنه با خوده تو کاری نداره . دقیقا مث الان خودم 

یه عابری ک  ۵ ثانیه بعد ازم عبور میخواد کنه  هیییچ وقتم قرار نیس  ببینمش اگه از نظرم کار اشتباهی در قبال من کرد باید جوابش بدم دلم خنک بشه .... ( خنک نمیشه  هیزم میشه برا آتیییییشهای بعدی )  

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
2738
عه مغز گردو 

نهههه من هسته گردوعممم 

تنها هسته گردو ایران😎

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
آره منم با فشارهایی ک بهم اومد و ۹ ماه جیییییغ کشیدم تنهایی ....  اونقدر پشت فرمون جییییع ...

عزیزممممم

انشالله همیشه سلامت باشی و هر روز بهتر از دیروز 

فقط میگم لعنت به کسایی که باعث میشن آدم اعتمادش نسبت به بقیه از بین بره:) همون کسایی که باعث میشه دیگه مثل قبل زندگی نکنی و آدم سابق نباشی...

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
وااای هما چقدر قشنگههه از کجا بگیرممم اسمشون چیه دقیقا؟

کدوم شهری عشقم 

ببین تو کلاه فروشا 

بازار رضا من دیدم 

تهرانم

2706