2733
2739
عنوان

برای اینکه بروز باشین، چیا میخونین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 48 پست
راستی برای آموزش زبان به صورت خودآموز چه کارها باید بکنیم؟ خودت چند ساعت در روز رو زبان خارجه کار م ...

هفته ای یک روز کلاس خصوصی میرم. حفظ لغات رو هم که دیگه باید خودمون انجام بدیم.از کتاب ۵۰۴ شروع کردم ،لغاتی که استاد به کار میبره رو هم یادداشت میکنم و هر روز فایل صوتی زبان گوش میکنم.لغاتی که میخوام یادبگیرم تلفظش رو در گوگل چک میکنم و تکرار و تمرین.از کتاب آکسفورد هم مثال و جمله میخونم

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بیشتر اجتماعی، و دیجیتال عزیزم پیشنهادت چیه؟

اجتماعی تو شبکه ها فعال باش 

اینیستا خودش یه اجتماع بزرگه 

دیجیتال هم یه برنامه هست به روز ترین ها رو نشون میده 

ماشین آلات گوشی پزشکی لب تاپ 

ماهواره هم خیلی شبکه ها و برنامه های خوبی داره

مثلا مد رو میشه از حتی کلیپ ها یاد گرفت 

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
تو اینترنت سرچ میکنم هرچیزی که بشنوم اسم قرص  اسم آهنگی ک بلد نیستم حتی این رژیمی ک گرفتم کس ...

رژیم چی؟ ب منم بگو ثواب داره

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
2740

معنی witch hair don't care چی میشه 

خنده داره که باید برای دکترووکیل شدن آموزش ببینی ولی برای پدرو مادرشدن نه !هرهالویی میتواند پدرومادربشه حتی لازم نیست تویه سمینار یه روزه شرکت کنه...
رژیم چی؟ ب منم بگو ثواب داره

کالری شماری 

ما ی تاپیک هستیم باهم کم میکنیم خواستی بیا

برو تو سبک زندگی

ورزش و تناسب اندام

تاپیک مانکن های زیبا💪

الان ۷ 😐هدف اول ۹ دوم ۸ سوم ۷ چهارم ۶ پنجم ۵ ششم ۴ هفتم ۳ هشتم ۲ نهم ۱ و هدف دهم صفر😍😍
کالری شماری  ما ی تاپیک هستیم باهم کم میکنیم خواستی بیا برو تو سبک زندگی ورزش و تناسب اندام ...

مثل بامداد خمار؟ لینکش رو میزاری؟ 

قبلا بامداد خمار بودم وزن کم کردم ولی برگشت 

اون موقع ک سرگروه ها بودن و پشتیبانی میکردم گزارش الزامی 

بود من چون مجبور بودم عالی کم کردم اینم اینطوره؟

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
هفته ای یک روز کلاس خصوصی میرم. حفظ لغات رو هم که دیگه باید خودمون انجام بدیم.از کتاب ۵۰۴ شروع کردم ...

ممنون عزیز  بابت راهنمایی خیلی دوست داشتنی🌹

همیشه موفق و سربلند باشی🌹

بله درسته جهل بدترین چیز هست من بیشتر علمی میخونم  شما خودتون چی؟

من هر چی گیر میارم سعی میکنم یه نگاه بهش بندازم😅 اما متاسفانه تو حافظم حس میکنم نمیرن اصلا😅

اجتماعی تو شبکه ها فعال باش  اینیستا خودش یه اجتماع بزرگه  دیجیتال هم یه برنامه هست به ر ...

ممنون عزیزم بابت راهنمایی هات،

حتما عزیزم حتما فعال خوام بود

سرزنده باشی🌹

2706