2726
عنوان

برای اینکه بروز باشین، چیا میخونین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 48 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینستا پیج محمد رضا برخورداری  و هاوین حسینی رو فالو دارم خیلی روی اعتماد به نفس زنان و آگاهی موثره.

و همینطور پیگیری اخبار از چند منبع مختلف.

کتابهای زندگینامه و روانشناسی مشهور خوبن.

علم روز هم کلمه ای به گوشم میخوره تو سایت ها درباره اش میخونم و مطالب مرتبط رو همینطور.تا کتاب مرتبطی برای مطالعه پیدا کنم(هیچی کتاب نمیشه)

برای مطالب آموزشی از سایت فرادرس استفاده میکنم.

نرم افزار نصب میکنم و آنلاین کار باهاش رو تمرین میکنم(هم یادمیگیری ،هم باعث به چالش کشیدن مغز میشه)

چند وقته یادگیری زبان انگلیسی رو شروع کردم .

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
2728
خوب این کتابهای معتبر متاسفانه در دسترس همه مردم نیستن

شما خودتون برای اینکه بروز باشی چی میخونید میشه بگید

شاید باورتون نشه یکی از بزرگترین ترس‌هام همون عقب موندگی😅

اینستا پیج محمد رضا برخورداری  و هاوین حسینی رو فالو دارم خیلی روی اعتماد به نفس زنان و آگاهی م ...

راستی برای آموزش زبان به صورت خودآموز چه کارها باید بکنیم؟

خودت چند ساعت در روز رو زبان خارجه کار می‌کنی عزیز؟

جوابم میده؟

خوب عزیزم پیشنهادت چیه یعنی کمتر تو فضای مجاز گشت بزنم؟

به چشم تفریح  به فضای مجازی نگاه کنید و هر اطلاعاتی بهتون میده حتما صحت سنجی کنید. حرف‌های دیگرانو تکرار نکنید و از چیزایی که مطمئن هستین بگین. حتما اطلاعاتتون رو همزمان از چند منبع و به طور مقایسه‌ای به دست بیارید مثلا یه حدیث از امام علی می‌بینید اول ببینید اصلا توی نهج‌البلاغه هست یا یه تیکه سخنرانی می‌شنوید برید کاملشو سرچ کنید گاهی یک جمله از قول ده نفر متفاوت گفته میشه بهش شک کنید

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.

من مطالب علمی زیاد میخونم .‌سفر برو. فیلم خوب نگاه کن.‌

چندتاپیج‌خیلی خوب تو ابنستا دارم ک تیکت  اداب و معاشرت رو یاد میده ک برای اینجا خیلی لازم خداییش...

نی نی سایت اصلا نیا بنظرم.‌خیلی توحش هس خبلی شکاکی .خیلی خیانت بخودشون دارن.افسردگی ...هرچی تو‌اجتماع بری بهتر.

کتابخونه برو. وقت بگذرون.

شاد باش.زندگی رو شاد ببین. بازی کن.

ادب احترام روابط اجتماعی اعتماد بنفس حرف اولو‌میزنه.

فرشته#  

میچکا#  

همممون  ولی بویی از انسانیت نبردیم. اکثر مغزا زنگ زدس یا ژن خوک دارن بعضیا.....
به چشم تفریح  به فضای مجازی نگاه کنید و هر اطلاعاتی بهتون میده حتما صحت سنجی کنید. حرف‌ها ...

عالیه این ❤️

همممون  ولی بویی از انسانیت نبردیم. اکثر مغزا زنگ زدس یا ژن خوک دارن بعضیا.....
خوب این کتابهای معتبر متاسفانه در دسترس همه مردم نیستن

کافیه یه برنامه کتابراه یا طاقچه یا... نصب کنید و یه مقدار برای دونستن از وقت و پولتون هزینه کنید مغز ما خیلی مهمه متاسفانه امروز مغز آدمای زیادی تو دنیا هک شده و دید درستی به مسائل ندارن

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
2706