2733
2739
عنوان

خانوما ی سوال شخصی

864 بازدید | 52 پست

با چی شیو میکنین؟ من یمدت از ژیلت استفاده میکردم حساسیت داشتم جوش میزدم ینی کباب میشدم بخدا انقدر خارش داشتم بعدش از پودر موبر ( تیز بر استفاده کردم) اونم واقن اذیتم میکرد میسوختم بعدشم رفتم اپلاسیون انقدری ک اذیت شدم تو اپلاسیون دیگه اسمشم نمیخام بیارم😭پوسنمم خیلی حساسه فرض کنین غرقه خون بود پوستم 

الان میخام نوره استفاده کنم 

لطفن نگین برو لیزر لیزر ن هزینشو دارم بعدشم مشکل هرمونی داشتم سابقشو دارم ممکنه برگرده دوباره

کاربری تعلیق شده😒...امیدوارم یروزی از رویام خارج شمو ب تو یِ واقعی برسم ♡ ♥🌹 کاربری دست دونفره🌈

من پودر موبر دپی میزنم

پوستمم حساسه ولی خداروشکر مشکلی پیش نیومده چون همون مقدار زمانی که گفته شده میزارم روی پوستم باشه بعدشم برمیدارم 

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
کرم مو بر برایه پوست های حساس هم هست میخای امتحان کن 

من پودر میزنم تاحالا کرم استفاده نکردم

بعد اینکه کرما حجمشون کمه و قیمتشون زیاد من برا کل بدن بخوام بزنم نمیصرفه برام  

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
مال من پوستم میره وقتی موبر میزنم

چرا پوستت میره اخه چجوری؟یا واقعا بیش از حد پوستت حساسه یا میزاری زیاد بمونه

دوست خودم تا میزاشت فوری پوستش قرمز میشد بهش نمیساخت اگع بهت نمیسازه که نزن پوستت خراب نشه

2706