2733
2734
عنوان

معجزه ها میکنه این ذکر کوتاه ❤️

8252 بازدید | 43 پست

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین

اکشف کربی به حق اخیک الحسین 

🌹🌹🌹🌹

خدا رو قسم میدم به لحضه ناامیدی خانوم ام البنین که هیچکدومتون ناامید نشید و حاجت روا بشید به حق دودست دستگیر اقا ابولفضل عباس که جون زندگیم فداش🥲❤️ 

معجزه ها میکنه این ذکر

برادر رو قسم میدی ب جون برادرش 

میشه برای تنها حاجتم یه صلوات بفرستی ❤️
برای شفای برادر منم دعا کنید رو تخت بیمارستان 🙏🙏🥺

ب حق اقا ابولفضل ان شالله سلامت بشن نذر شیر کنید برای علی اصغر امام حسین حتی پنج پاکت ک تو روز عاشورا پخش کنید با برادرتون 🥲❤️براشون حمد میخونم

میشه برای تنها حاجتم یه صلوات بفرستی ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

برای شوهرمنم دعا کنید لطفا خیر ببینید ایشاله

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  

واسه پسر منم دعا کنید

میشه واسه خونه دار شدنمون و رونق گرفتن شغل شوهرم صلوات بفرستید 🙏*اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم*🙏 *و قل رب انزلنی منزلا مبارکا و انت خیرالمنزلین* 🙏یا الله 🙏♥️  خدایا دست همسرمو بگیر که جز تو کسی رو نداره🥺
برای دل منم دعا کنید دعا کنید نامزدم تو دانشگاه با دخترا شوخی نکرده باشه دعا کنید چیزای ک شنیدم دروغ ...

انقدرسخت نگیر شایدفقط درحدیه شوخی بوده اینجورازدستش میدی سعی کن باسیاست رفتارکن

گاهی انسانم آرزوست
انقدرسخت نگیر شایدفقط درحدیه شوخی بوده اینجورازدستش میدی سعی کن باسیاست رفتارکن

خیلی رو این چیزا حساسم اون کسی هم ک خبرش رو آورده گفته مسخره دخترا می‌کرده اذیت میکردم سر کلاس گفته نه تنها این همه پسرا این کارو میکردن اما اون می‌دونه ک من چقدر حساسم نباید این کارو میکرد 😞

2706