2733
2734
عنوان

امشب تلخ ترین تصمیم زندگیمو گرفتم

2089 بازدید | 72 پست

میدونم به کسی که دوسش دارم هیچوقت نمیرسم ، چقد دعا چقد صبوری ، خدایا کمکم نکردی 😔😔😔😔

میخوام از لجش با کسی ازدواج کنم که هیچ علاقه ای بش ندارم 😔😔😔

نمیدونم تصمیمم درسته یا نه 

ولی اینو میدونم که دنیا هیچوقت به کام من نبود 😔😔😔 

رسیدن بهت قشنگه ❤️❤️میدونم بهم میرسیم توکل بخدا ، خدا بزرگه هوای ینده هاشو داره 

من اینکارو کردم تو نکن نابود میشی

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

دیونه نکنیا چرا بخاطر لجبازی میخوای زندگیتو‌ نابود کنی از لج کی ؟ خدا ؟ نکن اونم باهات لج میکنه خریت نکن 

من خیلی مهربون و صبورم اما اگه تو تاپیک یا ریپلای چرت و پرت بهم بگی میشورم میذارمت کنار🙏

هیچوقت بخاطر تنهایی و یا لج و لجبازی زندگی و آینده خودتو خراب نکن لطفا بچه گانه رفتار نکن وگزنه خدای نکرده فردا میای اینجا میگی چیکار کنم همسرمو دوست ندارم و یاد عشق قبلیم دیوونم کرده حالا با یه بچه چیکارکنم و از این حرفا...ببخشید اینارو گفتم فقط خواستم یکم آینده رو تصور کنی و دست از لج و لجبازی برداری اون پسریم ک انتخاب میکنی گناه داره بازیچه ی لج و لجبازی شماها بشه...

2706