2737
2739

دو روزه کل تیروئیدم و لنفای بغلش رو در اوردن تو حین عمل گره رو فرستادن واسه نمونه گیری که گفتن مشکوک به پاپیلار هست ولی اولین باری که نمونه گرفتم حدود ۱۰ روز پیش خوش خیم بود نمیدونم چرا تغییر ماهیت داد بهم گفتن باید برم ید درمانی کسی بوده تو این شرایط؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از بستگان ما هم قبل عید آین عمل رو انجام داد و ید درمانی کرد 

ید درمانی رو ۴۰؛۵۰ روز بعد عمل انجام دادن ؛ ۵.۶ روز قرنطینه بودن بخاطر ید درمانی کسی نباید اطرافت باشه و زیاد هم برای ید درمانی اذیت نشدن راحت تر از جراحیش،هست 

2728
من کم کاره ید درمانی چیه توضیح میدی برا کم کار هم خوبه ؟شما خوب شدید

زمانی که با قرص دارو جواب نگیری برات ید تجویز میکنن که درمان قطعیه 

ید برای من ی قطره خوراکی بود که خوردم 

ب مدت ۱۰روز قرنطینه شدم بخاطر اشعه که داشت

بله خداروشکر درمان شدم گاهی نیاز ب مصرف قرص میشه تا اخر عمر گایم ی مدت کوتاه بایذ بخوری  

اطلاعات کامل میتونی از گوگل ببینی 

دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد                                                         به زیر آن درختی رو که او گل‌های تر دارد
زمانی که با قرص دارو جواب نگیری برات ید تجویز میکنن که درمان قطعیه  ید برای من ی قطره خوراکی ب ...

خداروشکر خوب شدی  یعنی دیگه دارو مصرف نمیکنی   من قرص میخورم ازمایش میدم طبق ازمایش قرصم کم زیاد میکنه دکتر 

2740
من گره داخل گردنم بود که گفتن بدخیمه باید جراحی بشم و بعدشم باید ید درمانی شم

سلام عزیزم ممنون میشم کمکم کنی ..منم پاپیلارم ..بیست روزه عمل کردم ..ابان ید درمانی دارم دکترم گفته یکماه قبل ید لووتیروکسینمو نخورم ..نگران این موضوعم که یکماه چطور بدون تیرویید و قرص سر کنم ...تجربه شما چطور بود?