2737
2739
عنوان

مادرشوهرمم همیشه هستتت

| مشاهده متن کامل بحث + 18428 بازدید | 395 پست
اینا کم کم درست میشه.تا چنسال اول زندگی پسرا هنوز ب خونوادشون وابستن.ب مرور این وابستگی اینقد کم میش ...

فک‌نمیکنم شوهر من اینطور بشه 

خداکنه یکم متعادل بشه اما جدا دوست ندارم بشه

تو نون بنداز تو دریا...ماهی ندونه ...خداکنه میدونه ...♡
نه دک عقب میشینه 

ببین من عمدا میذارم مادرشوهرم جلو بشینه هروقت هم اون باشه ب هيچ عنوان جلو نمیبینم هم اینکه انگاری ی جور احترامه هم اینکه اونجوری یکم خودش معذب ک وای من اومدم نذاشتم این راحت باشه....اگه بذارم عقب بشینه باخودش میگه اینکه ب حالش فرقی نمیکنه منم باشم میشینه جاش اما اونجوری یکم معذب.گرچه مادرشوهرم اصلا و ابدا درحد مادرشوهرتو نیس ک هرجا بریم بیفته دنبالمون بااینکه نزدیک همیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما روی تفکراتتون مصر هستید بحث با شما بی فایده ست

وای 😶من بحث نمیکنم عزیزم دارم نظر خواهی میکنم و تجربه میخام 

شما ازدواج کردید ؟؟؟

وقتی خانواده شوهر من اومدن خاستگاری همه میگفتن چه خانواده خوبی به‌به 

نامزد ک بودیم‌راهمون دور بود هر چند وقت میومدم خونشون حسابی تحویلم میگرفتن 

الان ک اومدم خونه خودم تازه این مشکلات بیشتر شده و بعضی هاشون تازه شروع شده 

اتفاقااستارترتوبرعکس عمل کن بهترجواب میگیری من حتی میخایم بریم گوشت بخریم به شوهرم میگم بگومامان هم ...

خداکنه این عملی بشه و جواب بده چون بهتره دگ بدون بحث و جدله

ولی به هیچ عنوان سردبرخوردنکن بی احترامی نکن فکرکن مامانته بخداکم کم پیرترشه عمرابیادیاکارواسش پیش ...

گلم شما اینجور فکرمیکنی اما از اقوام ما طرف۷۵ بلکه بیشتر سنش هست الان هم بگی پاشو بریم مثلا قم یا تهران یاهرجا با کله میاد.حتما مادرشوهرت خیلی آدم گشتن نیس ک الان دیگ بیخیال شده اما بعضیا گشتن براشون خوش گذرونیه.اینو ک میگم حتی ی روز نمیشه خونش نگه داشت ازبس بفکر گشتنه

2738
بانظرکاربراموافقم نزازعقب بشینه بگوبفرماییدجلوبزارهم احترامش حفظ بشه هم احساس کنه اضافس نیاد

خخخخحح اینی ک من میشناسم بذاری جلو هم ی جورایی جاش باز میشه خخخخ البته خودم پیشنهاد دادم اینو برا خنده گفتم

2706